Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Discutii fara noima
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeSat May 11, 2024 3:36 pm by Hazbin

» Ask me
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
Hazbin
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 EmptyNoaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 I_voting_barNoaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Empty 
View
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Percent_0

Share

Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ]

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next
AuthorMessage
The author of this message was banned from the forum - See the message

AuthorMessage
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 12:36 pm

Sarah
- Se cunosc? De cand?
Intreb incruntandu-ma putin caci ei fusesera pe pamant doar cu mine si nu imi aduc aminte sa ii fi vazut pe cdi doi de care zicea sora mea.
- Nu imi aduc aminte sa ii fi intalnit, iar Elina si Itsuki au fost pe Pamant doar cu mine... Asta numai daca...
Ma opresc din vorbit picand usor pe ganduri.

Jamie:
Zambesc atunci cand vad reactia Kassandrei. Ma bucura faptul ca era geloasa. Totusi nu voiam sa dea foc la intreaga sala asa ca m-am dus la ea si mi-am pus mana pe talia ei.
- Scuze fetelor, dar am venit insotit.

Elina:
Deja simteam ca nu mai rezist. Orice atingere banala pe care el mi-o oferea aprindea un foc in interiorul meu.
- Cat ai de gand sa ma mai tachinezi?



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 2:25 pm

Sarah
- Ei bine... Elina si Itsuki au disparut o perioada de timp, iar cand i-am gasit erau intr-o padure de pe Pamant, amandoi raniti. Ce e cel mai ciudat e ca, atunci cand s-au trezit, nu isi mai aduceau aminte jimic din ceea ce s-a intamplat cat timp au fost de negasit. Si nu vorbim aici de ore sau zile, e vorbande saptamani intregi, defapt au trecut vreo aproape 3 luni pana sa ii gasim noi.

Jamie:
O vad usor suparata asa ca ma. Aplec si ii ofer un sarut pe obraz. Nunstiu daca ea realiza sau chiar o facuse dinadins, dar rochia ce o purta putea suci mintile oricarui barbat, chiar si mie, ceea ce facea foarte dificil sa ma abtin sa nu o fac a mea in clipa asta. Decisesem deja ca voi mai astepta pana cand relatia noastra va mai evolua inainte de a face un asemenea gest.

Elina:
- Nu am spus ca nu port. Te-am lasat doar saniti imaginezi ce vrei.
Spun pe un ton mieros agatandu-ma efectiv de el caci simteam ca genunchi o sa imi cedeze.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 2:45 pm

Sarah
- Oh, Doamne!
Spun punandumi mana la gura.
- Si Elina a fost insarcinata, dar din cauza ranilor a suferit un avort spontan. Cand am găsit-o noi era deja prea târziu pentru copil. Dar cum ea nu si-a adus aminte nimoc, nu o-am mai spus caci era si asa foarte dezorientata ca nu putea sa isi adhca aminte unde a fost si ce a facut timp de trei luni.
Oftez adanc. Maria era prima persoana inafara de mine, Jamie, Hyu si doctorul care a controlato pe Elina care stiam despre sarcina pierduta a acesteia.
Privind prin mulțime il observ pe Itsuki flirtand cu o fata ce parea sa ii manance din palma.
- Oare nu e vreo cale prin care sa aflam ce s-a intamplat cu ei si, cumva, sa le redam memoria pierduta? Pare ca s-au intamplat multe lucruri importante in acele 3 luni.

Jamie:
- Am inteles, sa traiti! O sa stau doar langa tine.
Spun chicotind usor fiind fericit de ceea ce facea ea, dar trebuia sa depun un efort in plus pentru a-mi mentine controlul asupra unei anume parti a trupului meu. Nu voiam sa par genul care urmărește doar sexul.

Elina:
- Credeam ca numai zici odata.
Spun muscandu-l de lobul urechii devenind deja nerabdatoare.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 3:07 pm

Sarah
Ma uit si eu in directia in care se uita Maria.
- Ma bicur sa ii vad impreuna. Si da, cred ca abia maine putem vorbi cu ea... Dar... Elina si Darius au disparut!
Spun cand observ ca cei doi nu mai se vedeau in sala de bal.

Itsuki:
Abia cand reusisem si eu sa sucesc mintile unei fete, hopa se si gasi un pitic sa ma intrerupa. De ce mereu aveam ghinionul asta de a fi intrerupt. E clar! O sa mor virgin in ritmul asta.
- Cum adica sunt lent? Lasa ca te prind eu si vezi tu lent!
Spun parand nervos, dar era imposibil sa fiu suparat pe un copil. Poate doar se plictisise si voia un partener de joaca asa ca i-am oferit eu partener de joaca incepand sa alerg dupa el pana cand l-am prins si, asezandu-ma turceste pe podea, l-am tras in bratele mele si am inceput sa-l gadil.
- Cine e lent acum?
Intreb chicotind.

Elina:
Il privesc cum se dezbraca si puteam sa jur ca sunt alroape de orgasm numai privindu-l cum se dezbraca si chiar parea sa ma tortureze.
- Da stiu ca iti place sa ma amagesti!
Spun muscandu-mi buza de jos.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 3:32 pm

Sarah
- Sincer choar si seamana.
Spun chicotind si eu. Choar imi doream sa le redam amintirile caci asa aveam impresia ca nu numai ei erau chinuiți de necunoscut, dar si parteneri pe care si-i facusera in acel timp sufereau.

Itsuki:
Cand mama copilului vine in fata noastra pentru a-l lua pe micut, ba chiar se lasa la nivelul nostru si zâmbea, simt cum sangele imi urca la cap si, cum pozitia in carenera ea imi dadea privire directa spre decolteul ei si cred ca i-am zarit si chiloteii, simt cum sangele incepe sa imi curga pe nas si, panicat, imi duc repede mainile la nas.
- Doar ne jucam.
Spun incercand sa imi opresc sangele ce imi curgea pe nas si sa imi revin caci, de vreme ce avea un copil, sigur era maritata.

Elina:
- Daca m-ai lasat sa astept...
Spun incepand sa gem cand ii simt degetele in mine, dar nu erau de ajuns.
- Nu e nevoie de preludiu! Te vreau pe tine! Acum!
In timp ce vorbeam iminduc mana spre barbatia lui prinzand-o in mana sk incepand sa o frec



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 3:51 pm

Sarah
Cum Maria plecase sa il caute pe Hyu incep si eu sa ma iot dupa Derek, dar nu mi-a fost greu sa il asaltez caci era onconjurat de o multime de fete. Pe bune ca uneori nu inteleg femile. De vreme ce a venit cu mine si a dansat cu mine nu e clar ca e al meu. Ele chiar vor ca sa vada dovada directa. Pe bune de nu trebuie sa ii pun o zgarda ca sa tina purecii astia departe, sau mai bine un inel...
Ducand-ma aproape de grup, cum nu puteam sa intru printre ele, doar mi-am dres vocea indeajuns incat sa fiu observata si fetele s-au dat singure laoparte lasandu-ma sa trec pana la Derek.
Odata ajunsa langa el, l-am prins de mana si m-am lipit de el cu totul.
- Scuze ca te-am lasat singur iubitule!

Itsuki:
Cand aud cum ma numeste copilul mai ca ma inec. E posibil oare ca pustiul asta sa fi vazit direct prin mine.
- Tati? Dar nu ai deja un tata?
Il intreb pe copil incepand sa articulez, dar realizez ca inca imi curgea sange de pe nas asa ca mi-al acopar iarasi.

Elina:
Imi infig unghiile in spatele lui cand il simt in mine, tare si pulsand, dar fac ochii mari cand aud ce zice. El oare ma confunda cu alta?
- Cum adica iti era dor sa ma simti asa? Asta e prima oara cand sunt cu tine!
Spun incercand sa fiu serioasa, dar cum el se misca nu reuseam caci placerea era prea mare ca sa pastrez expresia neschimbata. Totusi ceea ce zicea el ma deruta caci eu tin minte ca am fost doar cu Hide pana acim, sinasta doar ca parteneri de sex, nu am avut nici o relatie pana acum.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 4:17 pm

Sarah
- Clar nu mai fac asta decat daca iti pun o zgarda sau un inel ca sa vada toate hinele astea flamande ca esti al meu.
Spun usor iritata de faptul ca tot erau destule fete prin jurul nostru si le auzeam comentand ca daca nunas fi fost regina nu ar fi renunțat asa usor la o asemenea bunaciune.

Hyu:
Eram obisnuit ca femeile sa se comporte asa, dar nu le-am dat atentie niciodata, dar asta s-a schimbat cand o tipa a vorbot nepoloticos in fata iubitei mele si choar a indraznotnsa faca o moscare riscanta spre mine. Spre norocul meu, am apucatnsa pin mana intre gurile noastre inainte sa se atinga si apoi am impinso in spate cu putere aceasta cazand in fund.
- Cine crezi tu ca esti sa iti permiti sa vorbesti asa cu printesa Maria? Tu nu valorezi nici cat degetul ei moc, asa ca valea. Si voi chiar nu vreti sa bagati la cap ca nu aveti vreo sansa cu mine? O singura femeie are dreptul sa ma sarute și sa ma atinga!
Deja incepeam sa imi poerd cumpatul cu femeile astea.

Itsuki
- Sunt bine. Si nu ai de ce sa iti ceri scuze. Da chiar, undene tatal lui?
Intr-un final reusisem sa imi opresc sangele de pe nas si puteam sa vorbesc normal. Nunstiu dence dar ea imi parea extrem de familiara si, trebuie sa recunosc, intrebasemndespre tatal copilului cu dublu scop caci mai milt voiam sa afli daca este sau nu cu cineva.

Elina:
Imi arcuiesc spatele gemand. Se simtea prea bine si nu ma puteam controla.
- 3 ani? Eu nu imi aduc aminte! Cat despre asta... Am facit sex cu un singur barbat pana acum o saptamana si ceva.
Spun incepand sa imi pierd mintile din cauza placerii. Cu Hide nu se simtise niciodata asa de bine, dar nu puteam sa scutur acest sentiment ca nu era prima oara cand ma simteam asa de bine sibtrupul meu reactiona de parca ar fi dus dorul acestei placeri.
- Ah! Darius!
I-am strigat numele cand orgasmul m-a lovit din plin, mult prea devreme



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 7:07 pm

Sarah
Zambesc pe sub sarut si cu greu ma abtin sa nu le arat semnu pacii celorlalte. Eu eram regina, dar fustitele astea au fost crescute toata viata lor in puff de catre parinti si li s-a oferit tot ce si-au dorit asa ca nuprea erau obisnuita sa nu obtina ce vor, dar prea putin imi pasa mie de supărarea lor.

Hyu:
- Sper ca va ramas in cap ce va spus iubita mea sau e nevoie sa va dau pe mana lui Axel ca sa va faca el sa intelegeti. A-ti putea foarte bine sa fiti arestate pentru ca ati avut un comportament badaran impotriva printesei.
Tragand-o mai aproape pe Maria am fortato sa se ridice pe varfuri si, aplecandu-ma, am sarutatato lung pe buze ca sa bage toate la cap cine e femeia mea. Unica mea printesa!

Itsuki
- Ugh! Ce badaran! Cum ar putea cineva sa se culce cu tine apoi sa dispară pur si simplu?
Spun incercand sa par serios, dar in sinea mea eram bucuros caci insemna ca aveam o sansa cu ea. Asta daca nu o sa ma sugrume cand o sa bage de seama ca are de-a face cu un virgin, atat in pat cat si la sarutat.
Fiind cam impiedicat, atunci cand m-am ridicat, mi-am dat ca bou cu stangu in dreptu si ha ha sa cad jos peste ea. Doar putin a lipsit, dar am reusit sa imi recapat echilibrul si am prinso si pe ea inainte sa cada in fundulet, chiar daca asta a facut ca pieptul ei sa fie lipit de al meu, iar drept consecinta iarasi mi-a dat sangele pe nas si de data asta i-a ajuns ei in decolteu. O sa ma omoare cu siguranta!

Elina
- Stai! Abia... Abia ce am... Avut orgasm... Sunt... Ah! Prea.. Prea sensibila!
Spun printre gemete si gafaieli prinzandu-ma cu mainile de gatul lui. Cum de putea sa reziste asa? Adica abia isi daduse drumu sk era din nou complet erect!
- Acum 3 ani... E o sigura cale... Prin care sa ne... Fi intalnit... Pe o perioada de... 3 luni... Eu nu imi adjc aminte nimic...


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 9:57 pm

Sarah
Chicotesc usor si imi strecor mainile in spatele sacoului lui si il prind de fund.
- Cred ca ne putem strecura si acum.
Ii soptesc la ureche si apoi il musc de lobul acesteia.

Itsuki:
- Da... Doar ca... Imi bate inima prea repede si cred ca deaia imi da sangele pe nas.
Spun ramanand in aceasi pozitie. Avand mana ei pe obrazul meu simteam ca plutesc. Visez? Sigur visez!

Elina:
- Dar... Ah!
Nu mai reusesc sa scot nici un cuvant caci simt un alt orgasm cum ma loveste in plin si imi las capul pe spate.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Feb 19, 2020 10:36 am

Sarah
Nu m-am putut abtine sa nu chicotesc jumatate de drum fiind fericita ca eram cu el. Inafara de prima noapte, am dormit amandoi in acelasi dormitlr, desi ne mutam, cand in camera lui, cand in a mea.
Ramanand usor in spate dinadins, mi-am fixat ochii pe fundul lui in timp ce mergea.

Jamie
Am privito usor ingrijorat pe Kassandra apoi m-am uitat in directia in care se uita si ea.
- Cine? Itsuki?

Itsuki
Cred ca innebunesc. Tocmai isi trecuse limba peste buza mea. E clar! Am murit si am ajuns in rai! Sau visez! Sigur visez! Si daca e un vis, nu o sa fiu pocnit daca fac ce vreau.
Fiind convins ca visez, m-am aplecat si amnsarutato, stangaci cei drept caci nu stiam cum sa sarut fiind primul meu sarut, dar m-am lasat condus de instinct, ba chiar mi-am dus si mainile pe funduletul ala obraznic si l-am strans usor in maini.

Elina:
Respiram greu sj inca tremuram asa ca a durat cateva minute pana sa imi revin in simturi si sa pot vorbi.
- A fost foarte intens!
Reusesc sa spun incet apoi clipesc de cateva ori nereusind sa scutur senzatia aia de deja-vu ca nu era prima oara cand ma culcam cu el.
- Ar trebuii sa ne intoarcem la ceilalti.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Feb 19, 2020 2:20 pm

Sarah
- Mai intrebi? Normal ca imi place! Spum ranjind si cum eram singuri pe hol ii dau o palma la fund.

Jamie:
- Cei drept, cei doi au o parte lipsa din memoria lor candnau disparut timp de 3 luni cam acum 3 ani.
Ducandu-mi o mana la barba ma incrunt usor.
- Crezi ca ai piteansa rupi vraja? Adica, eu nu stiu despre ce tip de vraje e vorba si pana afla ar putea dura saptamani intregi.

Itsuki:
Da, clar, visez! Ea tocmai mi-a raspun la sarut. Sunt oficial in Rai.
Fiind neexperimentat in asa ceva am fost nevoit sa rup sarutul caci ramasesem fără aer. Totusi aveam o senzatie de deja-vu dar nu prea intelegeam de ce caci asta fusese primul meu sarut.

Elina:
- Stai! Ce faci? Ah! Doar nu ai de gand... Din nou?!
Nu mi se mai intamplase niciodată sa o fac de mai mult de doua ori consecutiv, sau cel putin asa cred.
- Stai! Vreau sa vorbim cat inca am mintea mai limpede! Ah! In ritmul asta o sa innebunesc!
Deja simteam ca iarasi incep sa nu mai gandesc limpede si prind cearceaful de pe pat in maini.

Elina



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitimeWed Feb 19, 2020 2:48 pm

Sarah
Cum aveam coroana inca pe cap, o dau jos si o pun pe noptiera caci ne incurca daca continuam sa o tin.
- Deja esti nerabdator scumpule.

Jamie:
- Nu iti face griji! O sa stau tot timpul langa tine! Spunand asta ma pun in spatele ei si imi pun mainile pe umerii ei.

Itsuki
Oare ea e constienta de ceea ce imi face? Cel putin o parte din trupul meu clar nu mai putea fi controlata si sunt sigur ca si ea poate simti asta caci suntem efectiv lipiti unul de altul.
- Scuze... Cred ca primul meu sarut a fost prea intens pentru a controla impulsul unui virgin.

Elina:
- Incep... Sa ma... Simt ciudat... O sa... Imi pierd... Mintile
Incercam sa vorbesc printre gemete si gafaieli ceea ce era foarte dificil mai ales ca placerea era asa de intensa ca incepusem sa tremur din toate incheieturile.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content
it's my name, my identity
*
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 30 Icon_minitime

Back to top Go down

Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ]

View previous topic View next topic Back to top
Page 30 of 33Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: Registration :: RPG PRIORITAR-