Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Ask me
Test de personalitate  Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» Discutii fara noima
Test de personalitate  Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:34 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Test de personalitate  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Test de personalitate  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Test de personalitate  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Test de personalitate  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Test de personalitate  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Test de personalitate  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Test de personalitate  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
Hazbin
Test de personalitate  EmptyTest de personalitate  I_voting_barTest de personalitate  Empty 
View
Test de personalitate  Percent_0

Share

Test de personalitate

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Xiphion.
Xiphion.
it's my name, my identity
♧ ViP member♧
*×Rubin : 843
×Smarald : 861
×Reputatie : 2
×Varsta : 26
×Localizare : Ketterdam
×Stare de spirit : Tuturu~
Fiche RPG

PostSubject: Test de personalitate Test de personalitate  Icon_minitimeTue Jul 23, 2019 3:01 pm

După cum sugerează titlul, vom face un test de personalitate de pe acest site: https://www.16personalities.com/ro/test-de-personalitate-gratuit și vom scrie aici ce tip de personalitate avem.

Eu sunt personalitatea Mediator: https://www.16personalities.com/ro/personalitate-infp
Personalitățile Mediator sunt idealiști în adevăratul sens al cuvântului, aflați mereu în căutarea unei urme de bunătate chiar și în cei mai răi oameni sau cele mai neplăcute evenimente, încercând să găsească modalități pentru a repara lucrurile. Deși pot fi percepuți ca persoane calme, rezervate sau chiar timide, Mediatorii au o flacără interioară și o pasiune care chiar arde. Alcătuind doar 4% din populație, riscul de a se simți neînțeles este din păcate foarte mare pentru tipul de personalitate Mediator – dar atunci când găsesc persoane care gândesc la fel ca ei cu care să își petreacă timpul, armonia pe care o resimt devine o sursă de bucurie și inspirație.
Mediatorii sunt ghidați de principiile lor, nu de către logică, emoție sau spirit practic. Atunci când decid cum să meargă mai departe, vor fi ghidați de onoare, frumusețe, moralitate și virtute – Mediatorii sunt conduși de puritatea intenției, nu de recompense și pedepse. Persoanele cu tipul de personalitate Mediator sunt mândre de această calitate, și pe bună dreptate, dar nu toată lumea înțelege determinarea ce se ascunde în spatele acestor sentimente și acest lucru poate duce la izolare.


》》》You know you're in love
when you can't fall asleep because reality
is finally better than your dreams.

Test de personalitate  Tumblr_nn795rmw2p1ryo15do2_500
●●● you are my little sunshine
Back to top Go down
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
Ravic
Ravic
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 21
×Smarald : 25
×Reputatie : 0
×Varsta : 25
×Localizare : Everywhere
×Stare de spirit : Happy
Fiche RPG

PostSubject: Re: Test de personalitate Test de personalitate  Icon_minitimeMon Nov 11, 2019 8:38 pm

Chiar a fost placut intresant sa fac acest test .
Kago chiar ai avut o idei buna cu acest test.
Tipul de personalitate Logicianul este destul de rar, alcătuind doar trei procente din populație, ceea ce este un lucru bun pentru ei, deoarece nimic nu le displace mai mult decât să fie “obișnuiți”. Logicienii se mândresc cu inventivitatea și creativitatea lor, abordarea lor unică și intelectul lor robust. Cunoscuți de obicei ca filozofi, gânditori sau profesori visători, Logicienii au fost responsabili pentru multe descoperiri științifice de-a lungul istoriei.
https://www.16personalities.com/ro/personalitate-intp
Persoanele cu personalitatea Logician adoră modelele, iar descoperirea de discrepanțe între enunțuri poate fi descrisă ca fiind aproape un hobby, de aceea este o idee proastă să mințiți un Logician. Ceea ce devine ironic, deoarece cuvintele unui Logician trebuie mereu tratate cu circumspecție – nu pentru că nu ar fi onești, ci pentru că personalitățile Logician au tendința să comunice gânduri care nu sunt complet dezvoltate, folosindu-i pe alții pentru a afla cum sunt primite ideile și teoriile într-o dezbatere cu ei înșiși, nu cu niște


Test de personalitate  Sf15
Back to top Go down
Xiphion.
Xiphion.
it's my name, my identity
♧ ViP member♧
*×Rubin : 843
×Smarald : 861
×Reputatie : 2
×Varsta : 26
×Localizare : Ketterdam
×Stare de spirit : Tuturu~
Fiche RPG

PostSubject: Re: Test de personalitate Test de personalitate  Icon_minitimeSun Nov 17, 2019 12:37 am

Mă bucur că îți place testul. Eu pot să spun că personalitatea mediator mi se potrivește de minune, însă am mici puncte comune și cu personalitatea logician, fiindcă de multe ori îmi dă și tipul INTP-T la test. Probabil că sunt un mediator în zilele mele bune, iar un logician în zilele mai puțin bune sau poate că sunt un logician mediator în orice zi. Smile)


》》》You know you're in love
when you can't fall asleep because reality
is finally better than your dreams.

Test de personalitate  Tumblr_nn795rmw2p1ryo15do2_500
●●● you are my little sunshine
Back to top Go down
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
Sponsored content
it's my name, my identity
*
Fiche RPG

PostSubject: Re: Test de personalitate Test de personalitate  Icon_minitime

Back to top Go down

Test de personalitate

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Test cu intrebari grele

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ♕Administration♕ :: Chat topic :: ♤ Media♤ :: Teste de personalitate-