Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Ask me
Ordinary day for princess  Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» Discutii fara noima
Ordinary day for princess  Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:34 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Ordinary day for princess  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Ordinary day for princess  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Ordinary day for princess  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Ordinary day for princess  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Ordinary day for princess  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Ordinary day for princess  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Ordinary day for princess  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
No user
View
Ordinary day for princess  Percent_0

Share

Ordinary day for princess

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Genevieve
Genevieve
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 4
×Smarald : 8
×Reputatie : 0
×Varsta : 23
×Localizare : Danemark
Fiche RPG

PostSubject: Ordinary day for princess Ordinary day for princess  Icon_minitimeSun Feb 12, 2023 11:38 am

Era o zi de februarie cu un aspect moderat de iarna spre primăvară când zăpada începuse să se topească.
Stăteam în camera mea din turn de la palat, privind spre parcul care se vedea de la fereastra.
Back to top Go down
Lord Eric
Lord Eric
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 9
×Smarald : 11
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : Camelot
Fiche RPG

PostSubject: Re: Ordinary day for princess Ordinary day for princess  Icon_minitimeSun Feb 12, 2023 5:31 pm

Ordinary day for princess  F2u_sakura_deco_divider_by_reficui_darsj9f-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTciLCJwYXRoIjoiXC9mXC9jZjJlOWExZi00NGY3LTQ3MWMtYTRmMS1lOWM0YTQzOWU5MWZcL2RhcnNqOWYtZGM3MjFmMGUtYzZhNS00MzE3LTliNjktMmQ2MGM5ZjBiNmNkLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Eram in parc si exersam trasul cu arcul. Afara batea un vant domol de primavara si in acelasi timp ma facea sa ma simt in largul meu. 
Back to top Go down
Genevieve
Genevieve
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 4
×Smarald : 8
×Reputatie : 0
×Varsta : 23
×Localizare : Danemark
Fiche RPG

PostSubject: Re: Ordinary day for princess Ordinary day for princess  Icon_minitimeSun Feb 12, 2023 5:45 pm

De la balconul turnului meu aveam vedere excelenta asupra parcului unde vedeam un tanar care se antrena.
Back to top Go down
Lord Eric
Lord Eric
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 9
×Smarald : 11
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : Camelot
Fiche RPG

PostSubject: Re: Ordinary day for princess Ordinary day for princess  Icon_minitimeSun Feb 12, 2023 5:53 pm

Ordinary day for princess  F2u_sakura_deco_divider_by_reficui_darsj9f-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTciLCJwYXRoIjoiXC9mXC9jZjJlOWExZi00NGY3LTQ3MWMtYTRmMS1lOWM0YTQzOWU5MWZcL2RhcnNqOWYtZGM3MjFmMGUtYzZhNS00MzE3LTliNjktMmQ2MGM5ZjBiNmNkLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Vantul imi adia usor in plete atunci cand imi ridic usor privirea asupra ei. Era de o frumusete rapitoare, insa voiam sa ma las cautat. Voiam sa ma caute, sa ma gaseasca si sa se apropie de mine. 
Back to top Go down
Genevieve
Genevieve
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 4
×Smarald : 8
×Reputatie : 0
×Varsta : 23
×Localizare : Danemark
Fiche RPG

PostSubject: Re: Ordinary day for princess Ordinary day for princess  Icon_minitimeSun Feb 12, 2023 6:49 pm

Desi tatal meu regele cautase sa ma marite cu printi eu ii refuzasem pe toti. Gandul meu era la tanarul arcas care se antrena aproape zilniic in parc.

De cate ori vroiam sa intru in vorba cu el, el pleca carare.

Iar aceasta evitare ma facea sa fiu si mai curioasa despre el.


Back to top Go down
Lord Eric
Lord Eric
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 9
×Smarald : 11
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : Camelot
Fiche RPG

PostSubject: Re: Ordinary day for princess Ordinary day for princess  Icon_minitimeMon May 29, 2023 2:18 pm

Ordinary day for princess  F2u_sakura_deco_divider_by_reficui_darsj9f-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTciLCJwYXRoIjoiXC9mXC9jZjJlOWExZi00NGY3LTQ3MWMtYTRmMS1lOWM0YTQzOWU5MWZcL2RhcnNqOWYtZGM3MjFmMGUtYzZhNS00MzE3LTliNjktMmQ2MGM5ZjBiNmNkLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODkifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Ma plimbam din cand in cand si ma uitam spre ea cu coada ochiului. Era o placere de a mea sa vada fetele ca sunt greu abordabil. Insa eram pregatit din clipa in clipa sa vorbesc cu ea.
Back to top Go down
Sponsored content
it's my name, my identity
*
Fiche RPG

PostSubject: Re: Ordinary day for princess Ordinary day for princess  Icon_minitime

Back to top Go down

Ordinary day for princess

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ☆RPG ☆ :: ♤Real Rpg♤ :: ❀Europa❀-