Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Ask me
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» Discutii fara noima
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:34 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
No user
View
Cuz I am your Lady, and you are My Man Percent_0

Share

Cuz I am your Lady, and you are My Man

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Cuz I am your Lady, and you are My Man Cuz I am your Lady, and you are My Man Icon_minitimeSun Jan 12, 2020 11:00 pm

Nadia se afla într-o pasă a vieţii sale destul de crucială. Fusese logodită cu un bărbat de mai bine de un an şi jumătate , fiind suficient de naivă să creadă că povestea ei va avea un final fericit şi se va şi căsătorii cu acel tip. O înşelase, o umilise, o făcuse de râs în faţa prietenelor şi se mai şi căsătorise pe deasupra cu una din prietenele ei. Se săturase atât de tare să fie luată de proastă... de ce toată lumea considera că dacă o femeie arată bine e neapărat proastă bătută în cap? Nu era cazul ei. Ştia că nu e un geniu briliant, capabil să inventeze ceva peste teoria relativităţii, însă era defapt destul de isteaţă şi găsea soluţii practice pentru viaţa de zi cu zi. Ce avea ea nevoie era să găsească pe cineva care să îi vadă toată aceste calităţi.
Aşa că îşi luase inima în dinţi şi pentru a ieşi si a se înveselii îşi făcuse un împrumut în bancă şi reuşise să îşi achiziţioneze o casă pe plajă.
După ce se instalase primul lucru pe care-l făcuse fu să se şi ducă pe plajă, îmbrăcată în costum şi să se aşeze pe un şezlong şi să citească o carte. Era prima oră a dimineţii şi cu siguranţă trebuia să mai aştepte să se răcească apa ca să poată face şi o bălăceală.

Nadia:
Cuz I am your Lady, and you are My Man 380full
Back to top Go down

Cuz I am your Lady, and you are My Man

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ☆RPG ☆ :: ♤Real Rpg♤-