Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Ask me
Recomandări Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» Discutii fara noima
Recomandări Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:34 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Recomandări Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Recomandări Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Recomandări Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Recomandări Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Recomandări Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Recomandări Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Recomandări Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
Hazbin
Recomandări EmptyRecomandări I_voting_barRecomandări Empty 
View
Recomandări Percent_0

Share

Recomandări

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Recomandări Recomandări Icon_minitimeTue Jan 14, 2020 7:18 pm

Ce filme recomandaţi ? Care consideraţi că sunt filmele ce merită văzute ?


Buun buun, eu aş putea face o ditamai lista, dar am să încerc să las aşa câtevaa.
În materie de comedie, cred că orice film vechi al lui Jim Carrey merită văzut (Dumnezeu pentru o zi, Detectivul lui peşte, The Mask, etc etc), dar dacă ar fi să recomand ceva mai recent aş recomanda 2 comedii în care joacă Zac Efron şi mi-au plăcut foarte mult, am râs cu lacrimi la ele: Dirty grandpa şi Partenere de nuntă pentru Mike şi Dave. Şi încă o comedie romantică cu Mel Gibson ce trebuie văzută este What women want...
La psihologice şi mindfuck ,care sunt genul meu de filme preferate, recomand Shutter Island şi Inception cu DiCaprio, Identity, Requim for a dream, Prestige, Life of David Gale, Contratiempo, El Cuerpo şi o să mai revin că ştiu o grămadă care sunt senzaţie pentru fanii acestui gen.
Ca şi romance eu nu prea privesc, mai mult romance dramatic unde vă pot recomanda A walk to remember şi Keith
big hug big hug în cazul în care nu aţi vizionat din acest filme şi vă puneţi să vedeţi vreunul sper din suflet să vă placă
Oh şi eu nu sunt fană Horror ,gen mă plictiseşte în loc să mă sperie...cel mai idiot horror văzut de mine e Hereditary şi nu vă recomand........The conjuring 1 2 3 , Insidious 1 2 3 4 si Toate filmele Saw mi s-au părut ok (deşi Saw este greu de privit , cred, pentru anumite persoane...e foarte dur)


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down

Recomandări

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ♕Administration♕ :: Chat topic :: ♤ Media♤ :: Filme & Seriale :: Filme-