Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Ask me
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» Discutii fara noima
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:34 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
Hazbin
Velvet nights [16+] - Page 3 EmptyVelvet nights [16+] - Page 3 I_voting_barVelvet nights [16+] - Page 3 Empty 
View
Velvet nights [16+] - Page 3 Percent_0

Share

Velvet nights [16+]

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 18, 2020 8:22 pm

First topic message reminder :

Ooc – Datorită meseriei personajului meu, nu e un topic privat în întregime. Aş ruga ca cel/cea care se alătură la acest rpg, să pună o poză cu personajul pe care îl interpretează.
Nu am să pun fişă la acest personaj pentru că e strict numai pentru acest topic.

Bic –


Velvet nights [16+] - Page 3 14438366_f520
Won Seok Tatsuya, a.k.a. Seo/27 de ani/Om/Afacerist ziua, Gigolo noaptea.

Won Seok era un angajat model la un mare conglomerat numit Bijuterii Shinhwa. Devenise de câteva luni şef într-un departament de marketing. Lucra cu multe cifre, date, statistici şi menţinea legătura cu diverşi clienţi online.
Poziţia sa era una bine situată, iar venitul era consistent, dar puţini ştiau că Won Seok, noaptea se "transforma" într-un gigolo care avea contracte cu diferite femei pentru plăcerea acestora. Agenţia pentru care lucra se numea Night Owls şi era cea mai serioasă şi veche agenţie care se ocupa cu servicii nocturne.
Pentru că era gigolo noaptea, Won Seok avea un telefon pe care primea mesaje privind o nouă solicitare a lui. Într-o zi, la servici, primi un mesaj pe acel telefon care îl îndemna să se prezinte la agenţie. Mesajul îl înştinnţa că o doamnă sau domnişoară bogată, dorea să aleagă pe viu unul dintre bărbaţii agenţiei.
Won Seok plecă mai devreme de la biroul său şi merse la apartamentul lui luxos, unde se pregăti temeinic pentru acea seară. Odată pregătit, coborî la subsolul blocului, se urcă în maşina lui de lux şi conduse până la agenţie. Intră în ea şi aşteptă alături de alţi colegi de breaslă să fie chemaţi spre a fi ales unul din ei.
Back to top Go down

AuthorMessage
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 9:57 pm

El se lăsă ca o felină mai jos, spre poarta celor mai mari mistere şi fantezii pentru un bărbat şi începu să o mângâie şi să o iubească într-un fel subtil, vrând parcă să toarne gaz pe focul încins. O mângâia, o iubea, o simula oferindu-i plăcere şi fiind foarte grijuliu cu mişcările ce le făcea în acea zonă tainică.
Back to top Go down
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 10:02 pm

Coapsele ei se depărtară una de cealaltă, făcându-i loc în timp ce coloana ei se arcui și mai puternic. Inspiră aer adânc în piept la început, mușcându-și buzele și străduindu-se din răsputeri să nu fie foarte zgomotoasă, dar nu reușea foarte tare acest lucru, cum bărbatul se pricepea de minune să îi atingă toate punctele sensibile. Degetele ei se răsfirară în părul lui chiar în momentul când îi gemu numele.


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 10:12 pm

Auzindu-şi numele, el se urcă spre buzele ei, în timp ce se potrivea în arcada deschisă de ea. Îi acapară buzele într-un sărut devastator, în timp ce cu vârful instrumentului său o tachină uşor. Continuă tot acest joc de tachinare aştepând parcă să vină comanda dominatoare din partea ei.
Back to top Go down
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 10:22 pm

Icnii slab pe sub sărutarea lui, de data asta înfășurându-și ambele picioarele pe dupa trupul său ca să îi dea imboldul de a se împinge spre ea. În același timp buzele ei le acaparau pe ale sale, fiind parcă avidă după orișicare sărutase și mângâiere dintre ei doi. Cu câteva zile în urmă ți-ar fi râs în față dacă i-ai fi spus că va angaja un bărbat pentru așa ceva, dar iat-o acolo, după ce plătise o anumită sumă și se pare că ea chiar savura aceste clipe alături de el, vrând să uite pe moment că a doua zi se va întoarce la viața ei plictisitoare, complet monotonă.


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 10:33 pm

Primind imboldul aşteptat, el se împise puţin mai tare spre ea, începând a pătrunde din ce în ce mai mult în oaza misteriosă. Făcea mişcări lungi şi încete, sau scurte şi rapide. Îi satisfăcea nevoia de sărutări cât timp avea aer suficient. Se îndepărta doar cât să-şi ia doza de oxigen cuvenită, apoi revenea la sărutări şi dezmierdări. Dorea să-i ofere orice era mai bun de la el, să-i aducă la realitate orice fel de fantezie ar fi avut.
Back to top Go down
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 10:37 pm

Își lăsă gâtul într-o parte, respirând rapid guri de aer printre sunetele ei de plăcere. La un moment dat se rostoglise încă o dată, venind deasupra lui. Îi fură o sărutase scurtă, apoi se îndreptă de spate, potrivindu-și mâinile pe pieptul lui și unduindu-și șoldurile deasupra lui, valsând parca cu acele miscari si onduleuri in timp ce avea gura intredeschisa, inca schitand acele sunete placute auzului.


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 10:47 pm

Ooc – Jos pălăria în faţa muncii tale! Arată bine bannerul şi butoanele şi orice a mai ieşit din mâinile tale. Fekicitările mele, Maestre! big hug

Bic –

O lăsă să domine situaţia şi îşi puse mâinile pe rotundurile ei cărnoase din spatele coloanei şi cu mişcări sutile o ghida să se unduiască mai bine. O lăsă vreme îndelungată să se onduleze aşa şi să scoată sunete care i se păreau drăguţe în situaţia aceea.
Apoi preluă situaţia şi începu să controleze ceea ce se petrecea între ei. Mişcările lui deveneau mai ample, mai rapide, mai adânci, căutând doar punctele esenţiale ale plăcerii. Se afunda parcă alunecând pe corzile unui instrument invizibil, în timp ce cu mângâierile lui abile, o simula extern.
Back to top Go down
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 10:56 pm

ooc: aww, multumesc frumos, ma bucur ca iti plac!

bic:

Îl lăsă și de această dată să preia frâiele , mai ales spre final, când punctul acela al apogeului se apropia pentru amândoi rapid sub imperiul acelor mișcări tot mai intense. Își strânse degetele înconvoiate pe spatele lui, dar de așa natură să nu-l rănească, rămânând fără aer în timp ce trupul ei trepidă ceva vreme după punctul culminant. Se depărtă puțin de trupul lui după aceea, încercând să își reia suflul și se întoarse apoi într-o parte, privindu-l în ochi.
”Și acum ? Vei pleca? Sau stai până dimineață”


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 11:04 pm

Tăcu o vreme până ce-şi reveni după apogeul exploziv şi se întoarse spre ea.
"Voi rămâne până dimineaţă cu tine, ba chiar voi avea grijă de tine mâine, dacă doreşti asta." îi răspunse el.
Back to top Go down
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 11:15 pm

Aprobă ușor din cap și se uită încă la el, ușor obosită.
”De ce te ocupi cu asta?” întrebă curioasă, dându-și părul pe spate și luându-și o poziție cât mai comfortabilă în pat. ”Îți place sau ai nevoie de bani?”


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 11:19 pm

"Banii nu sunt o problemă pentru mine, căci am o afacere destul de înfloritoare." răspunse el. "O fac din plictiseală, iar în noaptea asta am făcut-o din plăcere, ceea ce e un adevărat record pentru mine." adăugă el.
Back to top Go down
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 11:25 pm

”Din plictiseală..” repetă ea intrigată, trecându-și degetul ușor pe maxilarul lui, ca într-o mângâiere, chicotind apoi. ”Înseamnă că tu ai luxul să faci asta pentru diversificare. Sunt convinsă că mulți o facă pentru că nu au de ales.”
Își duse iar mâna prin păr, aranjându-l.
”Eu n-aș avea curaj s-o fac, deși sunt o fire care se plictisește repede.”


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 11:33 pm

"Hm!" spuse el gânditor. "Să ştii că o mai fac şi din interes." adăugă. "Dar nu din interes bănesc, ci din interesul de a afla dacă e posibil să întâlnesc o femeie oprtivită, de care să-mi placă atât de mult, încât s-o cer de nevastă." continuă el. "Mi-ar plăcea să mă aşez la casa mea şi să fiu băiat cuminte, cu nevastă şi cu mulţi copii." concluzionă el.
Back to top Go down
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 11:45 pm

Îl privi la fel de intrigată ca mai devreme.
Râse ușor, dar nu într-un mod batjocoritor ,ci că i se părea oarecum ca un scenariu de film ce dorea el să facă, ori ceva de genul.
”Și crezi că o femeie care plătește pentru așa ceva e potrivită să devină soție?” îl întrebă, mușcându-și buza, realizând că și ea e una din acele femei. ”Bine, recunosc, și eu am făcut-o... curiozitatea..și faptul că mă simțeam așa de singură..”


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 18, 2020 1:58 pm

"Atâta vreme cât există un dram, chiar şi minuscul de-ar fi el, de compatibilitate între mine şi acea femeie, nu contează ce fel de trecut are ea." răspunse el. "Ştiu că se spune despre noi bărbaţii că nu gândim cu mintea, ci cu partea care se află între picioarele noastre, dar eu am primit acasă o educaţie să gândesc cu inima, apoi cu mintea şi la urmă cu acea parte." adăugă el. "Aşa că dacă inima îmi spune "Ea e!", voi face orice îmi va sta în putere să o cuceresc şi eventual să mă însor cu ea." concluzionă.
Back to top Go down
Hell Girl
Hell Girl
it's my name, my identity
√Exilat√
*×Rubin : 4809
×Smarald : 5201
×Reputatie : 8
×Varsta : 29
×Localizare : in hell
×Stare de spirit : evilish dears
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeSat May 02, 2020 8:13 pm

Își trecuse efemer buricele degetelor peste bărbie, încercând să analizeze felul lui de gândire. Deși la vârsta actuala Sara își asumase de fată rea, rebelă, oaia neagră.. dar adevărul era că mereu fusese o tocilară care aspira după mai mult. Și acum cădea în tentația de analiză exagerată.
”Înțeleg” concise în cele din urmă, trecându-și apoi degetele mai sus, în pletele moi de păr. ”Ei bine, sper ... că vei reuși să o găsești” îi ură și buzele ei se arcuiră fin într-un zâmbet.


tumblr_inline_p81k8le8w81qlt39u_540.gif tumblr_inline_p81k8m40m21qlt39u_540.gif  tumblr_inline_p81k8oLbbw1qlt39u_540.gif
Back to top Go down
Elena
Elena
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 419
×Smarald : 461
×Reputatie : 0
×Varsta : 47
×Localizare : Cosmos
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitimeSat May 02, 2020 8:19 pm

"Nu-mi fac prea mari speranţe." răspunse el. "Sunt conştient că norocul nu apare la uşă şi nici decum nu va ieşi vre-o însurătoare dacă cineva va afla cu ce mă ocup în orele mele libere, dincolo de stresul de la muncă, afaceri, birou, hârtii contabile, alergături şi orice mai rezultă din munca unui om." adăugă el.
Back to top Go down
Sponsored content
it's my name, my identity
*
Fiche RPG

PostSubject: Re: Velvet nights [16+] Velvet nights [16+] - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down

Velvet nights [16+]

View previous topic View next topic Back to top
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ☆RPG ☆ :: ♤Real Rpg♤-