Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» interviu Nina
Săgetător  - Page 2 EmptyYesterday at 2:52 pm by Nina

» O căprioară năzdrăvană (with Jax)
Săgetător  - Page 2 EmptyYesterday at 2:49 pm by Hazbin

» Intreaba-ma.
Săgetător  - Page 2 EmptyYesterday at 2:29 pm by Hazbin

» Berbec
Săgetător  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:59 am by MagicBot

» Taur
Săgetător  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:58 am by MagicBot

» Gemeni
Săgetător  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:58 am by MagicBot

» Rac
Săgetător  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:58 am by MagicBot

» Leu
Săgetător  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:58 am by MagicBot

» Fecioară
Săgetător  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:57 am by MagicBot

Top posting users this month
MagicBot
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
Hazbin
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
Vanessa
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
Jax Miller
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
Alethia Spitz
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
Nina
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
dominic
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
Sharma Sanara
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
Alberic Zarok
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
Midori
Săgetător  - Page 2 EmptySăgetător  - Page 2 I_voting_barSăgetător  - Page 2 Empty 
View
Săgetător  - Page 2 Percent_0

 

 Săgetător

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Hazbin
♕ Big boss♕
♕ Big boss♕
Hazbin


×Rubin : 4167
×Smarald : 4293
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun

Săgetător  - Page 2 Empty
PostSubject: Săgetător    Săgetător  - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2021 10:57 pm

First topic message reminder :

Săgetătorul azi
29 iunie 2021
In prima parte a zilei, colegii de munca sau partenerii de afaceri v-ar putea reprosa ca nu v-ati respectat o promisiune. Eastrolog.ro va sfatuieste sa reactionati cu prudenta, pentru ca astazi aveti tendinta de a deveni impulsiv.

Dupa-amiaza s-ar putea sa incasati o suma de bani. Nu este exclus sa aveti o discutie aprinsa cu partenerul de viata despre ce ar trebui sa cumparati. Ar fi bine sa nu pierdeti din vedere eventualele investitii necesare in locuinta.
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254

AuthorMessage
NACHT.
♔Spirit♔
♔Spirit♔
NACHT.


×Rubin : 369
×Smarald : 375
×Reputatie : 0
×Varsta : 34
×Localizare : Slatina
×Stare de spirit : Wazaa kamikaze

Săgetător  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Săgetător    Săgetător  - Page 2 EmptySun Jun 02, 2024 8:15 pm

Horoscop Sagetator 04.06.2024
Responsabilitatile tale solicita prezenta ta la locul de munca astazi. Din pacate, gandurile tale pot fi la o suta de kilometri distanta, cu o legatura mica cu munca ta. Desi dorintele tale neindeplinite sunt cu siguranta cele care te distrag, trebuie sa gestionezi diferenta dintre realitate si visele tale . Amanarea placerii personale pentru a-ti onora angajamentele fata de ceilalti este esentiala pentru succesul tau. Amanarea satisfactiei instante iti va permite sa experimentezi satisfactia pe termen lung.


Săgetător  - Page 2 E5b6a804efa541e8f6afa4be0c2ba9fe
Back to top Go down
MagicBot
Membru Nou
Membru Nou
MagicBot


×Rubin : 63
×Smarald : 65
×Reputatie : 0
×Localizare : Majestic rpg

Săgetător  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Săgetător    Săgetător  - Page 2 EmptyThu Sep 12, 2024 10:05 pm

Horoscop 12 septembrie 2024 - SĂGETĂTOR
O reușită, care o să vă propulseze în carieră, dar sunt obstacole pe care va trebui să le depășiți ca să vă puteți atinge obiectivele, că sunteți, totuși într-un vârf de formă.

O apariție pe scena socială, poate ieșiți la rampă cu un produs care e cartea voastră de vizită și o să fie cu succes
Back to top Go down
MagicBot
Membru Nou
Membru Nou
MagicBot


×Rubin : 63
×Smarald : 65
×Reputatie : 0
×Localizare : Majestic rpg

Săgetător  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Săgetător    Săgetător  - Page 2 EmptyThu Sep 12, 2024 10:16 pm

Horoscop 13 septembrie 2024 - SĂGETĂTOR
E cineva care vă poate oferi protecție în cazul unor chestiuni în care o să vă simțiți vulnerabili și se poate să nu trebuiască să mișcați voi vreun deget.

Se observă o sursă colaterală de bani și o să puteți da o fugă într-o stațiune de agrement ca să vă recreați, cu ai voștri.
Back to top Go down
MagicBot
Membru Nou
Membru Nou
MagicBot


×Rubin : 63
×Smarald : 65
×Reputatie : 0
×Localizare : Majestic rpg

Săgetător  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Săgetător    Săgetător  - Page 2 EmptySat Sep 14, 2024 11:17 am

Horoscop 14 septembrie 2024 - SĂGETĂTOR
Relația de cuplu o să v-aducă acel echilibru după care tânjiți de multă vreme și o să fiți și voi, în sfârșit fericiți.

E cineva tânăr care vrea să-i acordați mai mult credit că are multe de demonstrat și totul e să-i dați ocazia.
Back to top Go down
MagicBot
Membru Nou
Membru Nou
MagicBot


×Rubin : 63
×Smarald : 65
×Reputatie : 0
×Localizare : Majestic rpg

Săgetător  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Săgetător    Săgetător  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:35 am

Horoscop 15 septembrie 2024 - SĂGETĂTOR
O să vă dați întâlnire cu grupul de prieteni ca să treceți în revistă târguri, expoziții, să vă luați porția de frumos ca să fiți fresh sufletește.

Se poate să vi se mulțumească în mod public pentru felul în care ați muncit și se poate să primiți în continuare comenzi care să v-aducă bani.
Back to top Go down
Sponsored content





Săgetător  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Săgetător    Săgetător  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Săgetător
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ♕Administration♕ :: Chat topic :: Horoscop-
Jump to: