Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» interviu Nina
Capricorn  - Page 2 EmptyYesterday at 2:52 pm by Nina

» O căprioară năzdrăvană (with Jax)
Capricorn  - Page 2 EmptyYesterday at 2:49 pm by Hazbin

» Intreaba-ma.
Capricorn  - Page 2 EmptyYesterday at 2:29 pm by Hazbin

» Berbec
Capricorn  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:59 am by MagicBot

» Taur
Capricorn  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:58 am by MagicBot

» Gemeni
Capricorn  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:58 am by MagicBot

» Rac
Capricorn  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:58 am by MagicBot

» Leu
Capricorn  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:58 am by MagicBot

» Fecioară
Capricorn  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:57 am by MagicBot

Top posting users this month
MagicBot
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
Hazbin
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
Vanessa
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
Jax Miller
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
Alethia Spitz
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
Nina
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
Sharma Sanara
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
dominic
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
Alberic Zarok
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
Midori
Capricorn  - Page 2 EmptyCapricorn  - Page 2 I_voting_barCapricorn  - Page 2 Empty 
View
Capricorn  - Page 2 Percent_0

 

 Capricorn

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Hazbin
♕ Big boss♕
♕ Big boss♕
Hazbin


×Rubin : 4167
×Smarald : 4293
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun

Capricorn  - Page 2 Empty
PostSubject: Capricorn    Capricorn  - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2021 10:58 pm

First topic message reminder :

Capricornul azi
29 iunie 2021
Conjunctura astrala de azi favorizeaza recuperarea intarzierilor si remedierea unor scapari sau a unor greseli din neatentie. Eastrolog.ro va recomanda sa va ocupati de activitatile sau proiectele ramase in urma.

Este posibil sa aflati ca o persoana apropiata are probleme de sanatate. Daca va decideti sa-i dati o mana de ajutor, s-ar putea sa fiti nevoit sa faceti cateva drumuri scurte.

In a doua parte a zilei este posibil sa va intalniti cu o ruda mai in varsta.
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254

AuthorMessage
NACHT.
♔Spirit♔
♔Spirit♔
NACHT.


×Rubin : 369
×Smarald : 375
×Reputatie : 0
×Varsta : 34
×Localizare : Slatina
×Stare de spirit : Wazaa kamikaze

Capricorn  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Capricorn    Capricorn  - Page 2 EmptySun Jun 02, 2024 8:14 pm

Horoscop Capricorn 04.06.2024
Astazi vei fi tentat sa faci unele schimbari in jurul casei. Daca esti cunoscut pentru dragostea de aventura , schimbarea poate merge dincolo de rearanjarea mobilierului. Dar, cand te uiti la aceeasi patru pereti pentru o vreme, risti sa imbatranesti mai repede. Daca incerci sa faci unele imbunatatiri acasa, poate decorare, incepe cu lucrurile mai mici. Poti facce intotdeauna mai mult pe masura ce avansezi si improvizezi. Daca te vei indrepta singur, vei reusi sa te retragi si sa te bucuri de acest proces.


Capricorn  - Page 2 E5b6a804efa541e8f6afa4be0c2ba9fe
Back to top Go down
MagicBot
Membru Nou
Membru Nou
MagicBot


×Rubin : 63
×Smarald : 65
×Reputatie : 0
×Localizare : Majestic rpg

Capricorn  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Capricorn    Capricorn  - Page 2 EmptyThu Sep 12, 2024 10:05 pm

Horoscop 12 septembrie 2024 - CAPRICORN
Au rămas niște treburi în aer și e bine să vă mișcați rapid și cu eficiență ca să vă achitați de obligații și să începeți lucruri noi care să vă asigure confortul financiar.

O s-aveți o discuție-ntre patru ochi cu cineva care v-a rămas dator cu o explicație referitoare la relația de cuplu.
Back to top Go down
MagicBot
Membru Nou
Membru Nou
MagicBot


×Rubin : 63
×Smarald : 65
×Reputatie : 0
×Localizare : Majestic rpg

Capricorn  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Capricorn    Capricorn  - Page 2 EmptyThu Sep 12, 2024 10:16 pm

Horoscop 13 septembrie 2024 - CAPRICORN
Vă parvin niște bani din urmă și o să vă răsfățați și voi un pic, poate vă luați niște piese vestimentare, sau vreun gadget și o să aveți o stare de spirit, foarte sus.

O să vă scoată la întâlnire cineva care vrea să fiți împreună și e de văzut dacă și voi sunteți de acord.
Back to top Go down
MagicBot
Membru Nou
Membru Nou
MagicBot


×Rubin : 63
×Smarald : 65
×Reputatie : 0
×Localizare : Majestic rpg

Capricorn  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Capricorn    Capricorn  - Page 2 EmptySat Sep 14, 2024 11:16 am

Horoscop 14 septembrie 2024 - CAPRICORN
Se poate să ieșiți la o cafea cu cineva care vine cu o propunere de afaceri și o să discutați pe-ndelete condițiile să aflați ce vi se cere.

Poate dați o fugă prin împrejurimi, la munte, la mare, depinde acum și de preferințele alor voștri.
Back to top Go down
MagicBot
Membru Nou
Membru Nou
MagicBot


×Rubin : 63
×Smarald : 65
×Reputatie : 0
×Localizare : Majestic rpg

Capricorn  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Capricorn    Capricorn  - Page 2 EmptySun Sep 15, 2024 11:35 am

Horoscop 15 septembrie 2024 - CAPRICORN
Se poate să aveți o discuție-ntre patru ochi cu cineva care speră să vă-mpăcați, să continuați o relație care a-ntâmpinat niște piedici și o să vă armonizați, în timp, așa.

Poate vă consiliază cineva și aflați cum să vă cereți drepturile, care sunt preocupările.
Back to top Go down
Sponsored content





Capricorn  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Capricorn    Capricorn  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Capricorn
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ♕Administration♕ :: Chat topic :: Horoscop-
Jump to: