Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Ask me
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» Discutii fara noima
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:34 pm by Hazbin

» din 10 in 10
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
Hazbin
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 EmptyThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 I_voting_barThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Empty 
View
The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Percent_0

Share

The Legacy (privat, cu Sammy)

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Lumiere Tsunemori
Lumiere Tsunemori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 20
×Smarald : 22
×Reputatie : 0
×Localizare : Japan
Fiche RPG

PostSubject: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 13, 2023 2:03 pm

First topic message reminder :

The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 ET2OXHRThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 3kBZb0m

Eu și Sammy ne cunoscusem în urmă cu câteva luni, iar acum locuiam împreună la noua noastră casă, alături de pisica Nala pe care o găsisem prin împrejurimi.
Vânasem un mistreț, deoarece se apropia Crăciunul, iar Ryu și alți prieteni de-ai mei veniseră să ne ajute cu el. Ne băusem cafeaua și mâncaserăm, iar acum stăteam de povești în fața casei, în timp ce băieții se ocupau de carnea de mistreț.

The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 ET2OXHRThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 3kBZb0m
Back to top Go down

AuthorMessage
Sammy
Sammy
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 17
×Smarald : 17
×Reputatie : 0
×Localizare : Anglia
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 16, 2023 4:21 pm

-Bine. Spun eu.

Spal cu grija mațele sa nu le rup apoi le pun si le intind gura pe orificiu masinii. Apoi ma apuc sa umplu mațele.
Back to top Go down
Lumiere Tsunemori
Lumiere Tsunemori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 20
×Smarald : 22
×Reputatie : 0
×Localizare : Japan
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 16, 2023 10:53 pm

The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 ET2OXHRThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 3kBZb0m

Sammy se descurca foarte bine, așa că nu am avut cu ce să o ajut sau ce sfaturi să îi dau.

The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 ET2OXHRThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 3kBZb0m
Back to top Go down
Sammy
Sammy
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 17
×Smarald : 17
×Reputatie : 0
×Localizare : Anglia
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 17, 2023 2:55 am

Desi era prima data cand faceam carnatii, ma descurcam.

Simtind miros de carne, Nala intrase in bucatarie si se pitise dupa frigider cu gandul sa fure putin cand noi nu suntem atente. Nala nu stia ca eu o vazusem dar alesesem sa nu ii spun lui Lumiere, ca sa o ajut putin.




Back to top Go down
Lumiere Tsunemori
Lumiere Tsunemori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 20
×Smarald : 22
×Reputatie : 0
×Localizare : Japan
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 18, 2023 5:27 pm

The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 ET2OXHRThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 3kBZb0m

Am observat că Nala s-a pitit după frigider cu gândul să fure niște mâncare, așa că am luat-o în brațe și am ieșit cu ea din bucătărie ca să-i pun de mâncare în bol, apoi m-am întors în bucătărie ca să-i schimb apa.
- Să nu-i dai niciodată carne crudă lui Nala. Ne-am înțeles, Sammy?

The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 ET2OXHRThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 3kBZb0m
Back to top Go down
Sammy
Sammy
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 17
×Smarald : 17
×Reputatie : 0
×Localizare : Anglia
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 18, 2023 5:46 pm

-Da, Lumiere. Promit că nu îi voi da și voi fi atenta nici să nu fure vreodată carne cruda. Continui apoi sa umplu mațele sa fac cârnații.

-A, o întrebare. Legam cârnații la capete imediat șir cu șir sau la urmă după ce umplem toate șirurile de cârnați?

Back to top Go down
Lumiere Tsunemori
Lumiere Tsunemori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 20
×Smarald : 22
×Reputatie : 0
×Localizare : Japan
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 18, 2023 9:13 pm

The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 ET2OXHRThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 3kBZb0m

- Nu prea contează când facem asta, important e să ne fie mai ușor să o facem, deci cred că ar fi mai indicat să facem asta la urmă, am spus eu în timp ce închideam ușa de la bucătărie ca să nu mai intre Nala acolo.

The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 ET2OXHRThe Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 3kBZb0m
Back to top Go down
Sammy
Sammy
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 17
×Smarald : 17
×Reputatie : 0
×Localizare : Anglia
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 18, 2023 9:22 pm

-Bine. Spun eu, punând primul șir de cârnați pe masa și încep să trec să îl fac pe al doilea.
-Din cate vad cred că ne vor ieși cam 10 șiruri a 7 cârnați fiecare. E doar o aproximare.
Back to top Go down
Nude
Nude
it's my name, my identity
√Fanarioti√
*×Rubin : 311
×Smarald : 317
×Reputatie : 0
×Varsta : 33
×Localizare : Slatina
×Stare de spirit : Wazaa kamikaze
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 13, 2023 12:08 pm

Mai continuati acest rpg? Sau il arhivez? 


The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Giphy
Back to top Go down
Sponsored content
it's my name, my identity
*
Fiche RPG

PostSubject: Re: The Legacy (privat, cu Sammy) The Legacy (privat, cu Sammy) - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

The Legacy (privat, cu Sammy)

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Hot love story 18+ [Privat, Hell Girl&Carmen]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ☆RPG ☆ :: ♠Anime Rpg ♠ :: Anime RPG Real :: In afara orasului-