Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Discutii fara noima
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 11:32 pm by Sharma Sanara

» Ask me
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
No user
View
Jurnal? Cam public, dar fie.  Percent_0

Share

Jurnal? Cam public, dar fie.

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeMon Feb 15, 2021 9:58 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Dcb25b0-80c30ffc-a093-4d10-b111-16728fd2c910.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvYjMxYjMxYTktMWRmMS00N2UyLTk1NmItZmI2OTkzNTI3MTlhXC9kY2IyNWIwLTgwYzMwZmZjLWEwOTMtNGQxMC1iMTExLTE2NzI4ZmQyYzkxMC5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ

Draga jurnalule,

Azi, 15.02.2021, sunt total lipsita de inspiratie.
Simt o gramada de lucruri si nu le pot pune pe hartie. Nu le pot pune niciunde, sincera sa fiu, insa o sa incerc.

Azi ma simt obosita, insa nu e nimic nou pentru mine. Dupa ani de zile in care dorm groaznic, ma trezesc noaptea si adorm greu..la ce sa ma mai astept? Tin sa mentionez ca am incercat toate metodele de a avea un somn linistit. Insa mi-as dori, din tot sufletul, ca in noaptea aceasta..macar in noaptea aceasta..sa pot sa dorm bine.

Azi ma simt singura. Si..ma simt singura, nu pentru ca nu am un iubit. Ma simt singura pentru ca, dupa ce ajung acasa de la servici, ma inchid in casa. Nu stiu de ce, dar nu ies cu nimeni. Ma simt singura pentru ca toti oamenii pe care ii numesc prieteni, sunt prea ocupati ca sa iasa cu mine..cu toate ca nu vreau neaparat sa ies la cafea sau asa. Imi ajunge o plimbare pe malul Crisului, o portie de ras si o tigara.
Exceptandu-i pe acesti oameni, exista in viata mea cateva persoane cu care as vrea sa vorbesc, insa nu pot.

Azi..ma simt ranita. De ce, oare, s-ar simti Bea, ranita? Bea..cea care asculta si ajuta pe toata lumea. Well, azi ma simt ranita...de atitudinea unor oameni si de singuratatea despre care am vorbit mai sus.

Azi..simt ca vreau sa stau in intuneric, sa ascult muzica trista si sa plang in timp ce imbratisez o perna. De ce? Habar nu am.

Azi..simt ca ma paste o depresie de toata minunea..si nu stiu ce sa fac in legatura cu asta. Simt ca am nevoie de ajutor, insa nu stiu din ce parte sa cer.

Insa, ironic sau nu, in acelasi timp, la fel ca in alte zile, azi, simt ca nu am voie sa renunt la absolut nimic. Simt ca trebuie sa trec de starea nasoala care m-a invaluit si sa fac naibii ceva. Simt ca vreau sa rad, sa ies intre oameni, sa imbratisez pe cineva, sa ma simt apreciata, speciala, draguta si toate cele.
Alta chestie pe care o simt..e ca vreau sa ma imbrac bine si sa ma duc sa ma plimb ore intregi prin oras. De ce? Sa ma linistesc si sa respir aer relativ curat.
Azi, draga jurnalule, la fel ca si in alte zile, as vrea ca totul sa fie colorat in viata mea. Dar nu e.

Dupa cum am mai spus si la inceput, azi, draga jurnalule, simt multe lucruri. Si aceste lucruri sunt in contradictoriu putin. Promit, nu sunt demna de spitalul de psihiatrie Smile)
Azi, draga jurnalule, iti multumesc pentru faptul ca, intr-o oare care masura, in ora asta in care am scris, am sters si am rescris lucruri aici inainte de a posta, m-ai ajutat sa ma linistesc putin.

Iar pentru cei care chiar vor citi mizeria asta.....va iubesc love struck


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeTue Feb 16, 2021 9:52 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  F2u_decor_green_beauty__2_by_mairu_doggy_dblg7wv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJsZzd3di1mOWFkMmU2ZS05M2RlLTQzZmQtYTMxZC0zMDA5ODQyYTI4NzcucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Mie personal nu mi se pare o mizerie. Ai un like din parte mea. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeTue Feb 16, 2021 11:30 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Dcb25b0-80c30ffc-a093-4d10-b111-16728fd2c910.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvYjMxYjMxYTktMWRmMS00N2UyLTk1NmItZmI2OTkzNTI3MTlhXC9kY2IyNWIwLTgwYzMwZmZjLWEwOTMtNGQxMC1iMTExLTE2NzI4ZmQyYzkxMC5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ

Multumesc mult love struck
Vin si cu jurnalul de azi rolling on the floor

Draga jurnalule,

Azi, 16.02.2021, in ciuda faptului ca ieri m-am simtit mizerabil, a fost o zi chiar draguta.
Si tot azi, draga jurnalule, iti voi vorbi despre un lucru pe care l-am simtit azi din belsug: aprecierea.
Desigur, sunt constienta de faptul ca nu voi fi si nu trebuie sa fiu apreciata de toata lumea. Insa in momentul in care acest lucru vine din partea persoanei/persoanelor importante pentru tine, este...nu stiu cum sa descriu asta in cuvinte..pentru ca "minunat", "genial" nu sunt de ajuns.
Plus, vocabularul meu nu este extrem de vast..si nu am gasit inca descrierea perfecta pentru cum e atunci cand te simti apreciata. Maybe it's just me, or maybe not.

Azi, draga jurnalule, m-am simtit apreciata. De colegi de la lucru, de prieteni si de prietenii mei cei mai dragi. Azi, mi-a ajuns un zambet din partea cuiva..chiar si o vorba buna..ca sa ma faca sa ma simt mai bine. Poate vei spune ca sunt prea empatica, prea sufletista..si asa e. Insa aceste lucruri le manifest in preajma oamenilor la care tin catusi de putin.
Poate par o persoana simpla, insa ma simt extrem de complicata uneori. La modul..se intampla atatea lucruri in capul meu..ma pierd printre randuri, printre idei.

Azi, draga jurnalule, din fericire, nu te-am umplut de negativismele mele, de depresii si de bipolaritatea care ma paste Smile) azi, ti-am spus doar lucruri pozitive.

Acestea fiind zise, ne auzim maine, draga jurnalule.


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Feb 17, 2021 12:03 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  F2u_decor_green_beauty__2_by_mairu_doggy_dblg7wv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJsZzd3di1mOWFkMmU2ZS05M2RlLTQzZmQtYTMxZC0zMDA5ODQyYTI4NzcucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Sper ca de acum in colo acest jurnal sa fie umplut numai si numai de optimism si zambete pe buze. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Feb 17, 2021 11:18 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Dcb25b0-80c30ffc-a093-4d10-b111-16728fd2c910.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvYjMxYjMxYTktMWRmMS00N2UyLTk1NmItZmI2OTkzNTI3MTlhXC9kY2IyNWIwLTgwYzMwZmZjLWEwOTMtNGQxMC1iMTExLTE2NzI4ZmQyYzkxMC5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ
Draga jurnalule,

Azi, 17.02.2021, nu iti voi vorbi despre ceva anume pentru ca nimic special nu s-a intamplat. A fost o zi normala cu o gramada de lucru, cu o gramada de probleme de rezolvat si un al treilea interviu pe saptamana asta.
Anyway, dupa 8 ore de stat la calculator..ghici ce? Am ajuns acasa si m-am asezat in fata calculatorului personal. M-am uitat la Naruto si jur ca nimic nu imi amintesc din ceea ce am vazut azi, cu toate ca sunt la tura 2 de vizionare Naruto cap-coada.
Azi, am realizat, de fapt, ca amestecul acesta de sentimente din interiorul meu...cele pozitive si cele negative formeaza un nimic.
Azi, draga jurnalule, am realizat ce inseamna, de fapt, sa nu simti nimic. E ca si in matematica...+1-1=0, unde +1 reprezinta sentimentele pozitive, -1 reprezinta sentimentele negative..pe care daca le combini, iese 0, adica nimic. Stiu ca e ciudat, insa asta e ceea ce cred eu.
Azi nu s-a intamplat nimic special. Asa ca, in incheiere, am sa las aici ceva ce am facut, de plictiseala.

Jurnal? Cam public, dar fie.  Aaaaaa10

Stiu, stiu, trebuie editat mai calumea..pentru ca pe un fundal negru se vede naspa, dar...nu azi.
Voiam ca de azi, acesta sa fie dividerul meu..creat de mine. Dar poate maine.
Azi nu a fost ziua mea, cred.
Acestea fiind zise, ne auzim maine, draga jurnalule.



Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeThu Feb 18, 2021 9:54 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Divide10
Draga jurnalule,

Azi, 18.02.2021, nu a fost o zi speciala.
Am continuat sa simt acel nimic despre care vorbeam ieri. Bine, cu mici exceptii.
Azi, draga jurnalule, au existat trei persoane care mi-au facut, intr-o anumita masura, ziua mai draguta.
Prima persoana a fost un coleg de la lucru..care mi-a spus "parul tau imi lumineaza ziua". Okay, nu a fost un compliment la care te-ai fi asteptat, dar mi s-a parut cute.
A doua persoana care mi-a facut ziua mai draguta a fost un amic care m-a scos din casa, chiar si pentru putin timp. Acesta si-a facut timp, intre livrari, sa stam si sa fumam o tigara.
A treia persoana, si cea mai draga mie, a fost tata. Mi-a luminat ziua cu glumele sale, cu zambetul sau si cu rasul sau colorat.

In afara de aceste chestii, am hotarat ca, poate, o sa postez un fan fic Naruto related pe forumul acesta si/sau pe celalalt forum pe care sunt activa.

Nu stiu ce sa iti mai povestesc...asa ca ramane sa ne auzim pe maine Very Happy


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeFri Feb 19, 2021 3:21 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  F2u_decor_green_beauty__2_by_mairu_doggy_dblg7wv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJsZzd3di1mOWFkMmU2ZS05M2RlLTQzZmQtYTMxZC0zMDA5ODQyYTI4NzcucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Ma bucur sa aflu ca ai avut o zi nemaipomenit de placuta. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeFri Feb 19, 2021 8:25 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Divide10
Ieri, da. Azi..vei afla Smile)

Draga jurnalule,

Azi, 19.02.2021, nu am avut o zi speciala. Maidegraba a fost una ciudata, in care au iesit la iveala anumite sentimente, anumite ganduri pe care le am.
Azi, iti voi povesti despre ele.

De dimineata, s-a vorbit de moarte. Si cancer. Well...acest lucru m-a dus cu gandul la moartea bunicii mele. A fost groaznic, a fost brusc, a fost. Din pacate. Inca tin minte momentul in care stateam la capela si ma uitam la sicriul el, dorindu-mi din toata inima sa se ridice de acolo si sa vina sa ma imbratiseze. Si sa stam la povesti si la o tigara, ca in vremurile bune. Pentru mine, ea a fost bunica, mama, cea mai buna prietena. Ii povesteam foarte multe lucruri, ne uitam impreuna la serialele ei indiene, chiar daca nu imi placeau in mod special. Ea m-a crescut, ea m-a educat, ea m-a invatat sa gatesc si alte lucruri pe care le stiu acum. Dupa trei ani de cand am pierdut-o, ma consolez cu ideea ca e mai bine asa pentru ea. Ca nu mai sufera si nu o mai doare nimic. Ma consolez cu ideea ca e acolo, impreuna cu mama mea, de care imi e dor, de asemenea.

Apoi, pe langa chestiile legate de moarte, am realizat o chestie care mi-a dat un sentiment nasol: si anume faptul ca, de ceva vreme, toata lumea e prea ocupata ca sa vorbeasca si sa iasa cu mine, ca toata lumea ma ignora. Ma rog, prietenii mei de aici. Chestiile astea m-au facut sa imi pun anumite intrebari, cum ar fi: "Chiar asa naspa sunt?", "Chiar in halul asta stresez pe toata lumea?", "Cu ce am gresit?". Nu am o gasca de prieteni cu care ies, ca alti oameni. De ce? Pentru ca prietenii mei sunt diferiti...si imi e foarte greu sa ii adun pe toti. Ma rog, pe langa asta, posibil sa ma fi plans la persoana gresita: my ex boyfriend. Da, draga jurnalule, am ramas prieteni. Si nu, nu mi se pare nimic gresit in asta..daca si el e de acord cu asta. Este un om foarte sufletist, chiar daca nu arata asta si chiar daca nu vorbeste mult. Cu toate ca nu mai suntem impreuna, imi este un prieten drag.
Da, draga jurnalule, am multi prieteni baieti..si nu sunt tarfa. ~~wooooow~~.
Vorbind de relatii, apropo, nu ti-am spus niciodata, draga jurnalule, faptul ca mi se pare ciudat si amuzant in acelasi timp faptul ca in momentul in care simt ceva pentru cineva, simt, de asemenea, nevoia sa ii spun ca am prieteni baieti. Asta..in ideea in care na...daca nu ii convine si nu ma accepta asa, poate sa se duca la dracu. Daca ii convine, pot sa ii si fac cunostinta cu respectivii prieteni. Oricum, nu am nevoie de gelozie si de certuri. Si da, draga jurnalule, sunt de acord ca si el (oricine ar fi acel el) sa iasa cu fete, cu conditia sa le cunosc.

Daar..am cam deviat de la subiect, adica ziua de azi.
Aaaaazi...am plans. M-am descarcat..si m-am plimbat o ora jumate pe malul Crisului. Si acest lucru m-a facut sa ma simt mai bine.
Azi, draga jurnalule, voi fi indrazneata si voi posta un fan fic (love story, evident) despre o lume paralela din Naruto rolling on the floor si o sa incep sa fac dividere pentru cine isi doreste.

Well...astea fiind zise, ne auzim maine Surprised
Pusziiiiici kiss


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeSun Feb 21, 2021 10:37 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Divide10
Draga jurnalule,

Voi incepe prin a-mi cere iertare pentru faptul ca nu am reusit sa scriu ieri, insa azi, 21.02.2021, itti voi povesti inclusiv cum a decurs ziua mea de ieri.

Ieri, 20.02.2021, nu am facut nimic special. Am iesit cu doua prietene la cafea, loc in care am ajuns sa povestesc cu chelnerul pentru ca cele doua fete stateau pe telefon si nu ziceau nimic. Apoi, tot ieri, am fost la Jumbo ca sa imi iau chestii pentru pictat. Siii tot ieri, am stat cu doi colegi de la lucru la povesti. Surprinzator, mi-au facut o vizita si, de asemenea, mi-au facut seara mai frumoasa.

Azi, am inceput ziua bine. Am fost la o sesiune de consiliere la cafea cu alt coleg de lucru, iar apoi am iesit cu un coleg de facultate rolling on the floor da, se observa faptul ca imi place sa ies in oras cu oameni.
Am mers sa imi iau de mancare pentru ca imi e extrem de lene, iar cand am ajuns acasa m-am pregatit pentru o alta sesiune de Naruto + cascaval pane cu cartofi pai.
Ah...si pictat. Pentru ca nu se putea alftel Smile)
Dupa ce am terminat cu pictura (adica cu jumatate de ora mai tarziu), m-am pus sa ma jos Diablo si cam asta e.

Acestea fiind zise, draga jurnalule, ne auzim maine kiss


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeMon Feb 22, 2021 12:16 am

Jurnal? Cam public, dar fie.  F2u_decor_green_beauty__2_by_mairu_doggy_dblg7wv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJsZzd3di1mOWFkMmU2ZS05M2RlLTQzZmQtYTMxZC0zMDA5ODQyYTI4NzcucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Imi ace enorm de mult sa citesc jurnalul tau. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeMon Feb 22, 2021 9:53 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Divide10
Ma bucur ca iti place @Hazbin kiss

Draga jurnalule,

Azi, 22.02.2021, am avut o zi extrem de lunga, dar, din nou, nimic special.
Aseara am adormit la 1 si m-am trezit la 7..si m-am simtit toata ziua de parca as fi dormit doar doua ore. Pe langa asta, am stat 10 ore la lucru pentru ca am avut de recuperat ore.
Azi, in afara de oboseala, nu am simtit nimic special.
Azi, draga jurnalule, nu am sa iti povestesc nimic special. Poate maine Very Happy
Incerc sa rezist treaza pana la 11:00, apoi somn de voie.
Imi pare rau..dar probabil nici ceea ce am scris nu e foarte interesant si coerent.
Azi, nu stiu ce sa scriu. Vreau doar sa dorm.

Well..si acestea fiind spuse, ne auzim maine cu mai multa energie (sper) si cu mai multe de povestit kiss


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeThu Feb 25, 2021 1:15 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  F2u_decor_green_beauty__2_by_mairu_doggy_dblg7wv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJsZzd3di1mOWFkMmU2ZS05M2RlLTQzZmQtYTMxZC0zMDA5ODQyYTI4NzcucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Imi place juralul tau. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeThu Feb 25, 2021 9:07 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Divide10
Multumesc, @Hazbin kiss


!!!! IMI CER SCUZE PENTRU LIMBAJ!!!!

Draga jurnalule,

Azi, 25.02.2021, am chestii sa iti povestesc.

In 23.02.2021, am fost la interviu. Zi lunga, iar apoi cafea de la 5 pana la 7 Smile)
Nu stiu de ce, dar am senzatia ca fetele astea care tin interviu, sunt sugatoare de energie rolling on the floor
Maaaa rog. A trecut, inca nu am fost sunata..si probabil nu voi fi. Dar, pentru orice eventualitate, mi-am facut un plan B. Ideea era ca daca nu ma suna nimeni, o sa intreb pe cineva de pe IT de la noi daca au job disponibil pentru mine siiii sa schimb departamentul, dar numai pentru ca vreau pe IT.

In 24.02.2021(ieri), am inceput ziua plangand. De ce? Pentru ca un coleg drag mie, a.k.a. fostu meu iubit, a plecat de la firma. Daa...lucram la aceeasi firma. Ma rog, am fost super deprimata si nu am avut chef de nimic. Am avut o senzatie de-aia dureroasa ca daca pleaca, nu ne mai vedem foarte des..si am realizat ca INCA sunt dependenta de el. Si am realizat ca nu ar trebui sa fiu asa. Adica na..relatia noastra nu mai e, ar fi cazul sa trec peste. Siii...asa am sa si fac. Cred ca e un plus maaaaare faptul ca nu ne mai vedem zilnic...pentru ca o sa trec mult mai usor peste chestia asta.
Ah...si ca tot a fost ieri dragobete, sunt dragobetele nimanui Sad
Ma rog, faptul ca am iesit cu niste colegi la plimbare si faptul ca am coborat la o tigara in fata blocului nu inseamna nimic. Ma rog, in sensul de dragobete rolling on the floor ca in rest, in afara de plans si bullshituri, am fost relativ ok.
Well....azi(25.02.2021), draga jurnalule, dupa cum stii, a fost prima zi fara my ex boyfriend la lucru. Si surprinzator, m-am simtit bine. Am ras, am glumit, am stat cu colegii. Si surprinzatoooor, dupa ce am ajuns acasa, nu m-am mai simtit asa deprimata.
Azi, am realizat ca, de fapt, nu e asa groaznic sa fii single. Bine, e naspa cand nu ai pe cine stresa si nimeni nu iti da batai de cap, dar azi, dupa multa vreme, m-am simtit linistita. Si la lucru, dar si dupa.
Mi-am facut niste mamaliga cu branza si smantana, am facut un dus de-ala luung si am stat pe net.
Si inca stau...in speranta ca CINEVAAAA, NU DAM NUMEEEE( @Hazbin ), imi va incanta seara cu prezenta lui pe forum Smile)

Mai sunt cateva ore pana ma pun la somn, stiu, dar am sa inchei acest jurnal si speeer ca maine sa revin. Asta daca nu uit. Si asta daca nu imi nenoroceste cineva starea.
Well...acestea fiind zise, ne auzim maine kiss


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeFri Feb 26, 2021 11:53 am

Jurnal? Cam public, dar fie.  F2u_decor_green_beauty__2_by_mairu_doggy_dblg7wv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJsZzd3di1mOWFkMmU2ZS05M2RlLTQzZmQtYTMxZC0zMDA5ODQyYTI4NzcucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Cum adica iti cerinscuze pentru limbaj? Nu ai gresit cu nimic. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeTue Mar 02, 2021 5:50 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Divide10
Am uitat sa mai scriu pe aici.

Draga jurnalule, azi 2.03.2021, din nou, nu am sa iti povestesc nimic interesant, nimic special.
In zilele in care am lipsit, am fost la lucru, am fost prin oras la cafea, m-am plimbat, m-am uitat la Naruto, am stat deprimata prin casa si cam atat.
Azi, din nou, nimic special. Incerc sa imi mentin starea de bine, incerc sa supravietuiesc fara bullshitul asta numit depresie, incerc sa imi ocup timpul si mintea cu tot felul de lucruri inutile pentru dezvoltarea mea ca persoana.
Ah..si astept sa fie mai caldut pe afara ca sa pot sa port fusta rolling on the floor
De ce? Nu stiu, am si eu zile in care ma simt draguta. Zile in care baietoasa din mine spune "haai ca e ok, poti sa porti si tu ceva mai feminin". Da...in cazul meu, sunt extrem de rare zilele alea.
Ma rog, daca nu uit, revin si maine pe aici.

Acestea fiind zise, ne auzim data viitoare (maine, sper). kiss


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Mar 03, 2021 11:02 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Divide10
Draga jurnalule,

Azi, 3.03.2021, am avut o zi lejera. Si am observat ceva ciudat.
Ce anume? Ca in ultima vreme, fiecare zi petrecuta la lucru este lejera, faptul ca nimic special nu se intampla si faptul ca parca totul s-a schimbat. De la job, la viata personala. Lucruri simple.
Adica, pe bune, ai observat faptul ca netul merge mai incet? Sau ca esti obosit mai mereu? Si, in cazul meu, nu as putea sa spun ca fac mare chestie la lucru.

Ma rog, azi, am incercat sa fac sarmale. E prima oara cand fac asa ceva. E prima oara cand stau 3 ore sa se faca o cratita cu mancare rolling on the floor
Dar hei...macar nu m-am simtit naspa. Pentru prima oara in nu stiu cat timp, simt ca am tupeu sa fac chestii. Ma rog, sa incerc lucruri noi si sa spun ceea ce gandesc si nu ma afecteaza nicicum.
Mie mi se pare ciudata chestia asta pentru ca pana acum eram super anxioasa cand venea vorba de a face ceva nou sau a spune ceva ce probabil nu trebuia spus.
Si, doaaamne, ma mir ca nu dorm la ora asta.
Stand in pat si gandindu-ma la ziua de azi, realizez faptul ca singurele chestii dragute au fost complimentele primite de la @Hazbin angel Smile) love struck siiiii vreau sa ii multumesc, chiar daca uneori nu stiu cum sa reactionez la un compliment Smile)

Draga jurnalule, nu stiu ce sa iti mai spun.
Adica na...simt nevoia de atentie si afectiune rolling on the floor dar sunt ok si daca nu le primesc. Cred ca e o chestie ok. Sau nu?
Well...acestea fiind zise, ne auzim maine, sper. kiss


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeThu Mar 04, 2021 1:12 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  F2u_decor_green_beauty__2_by_mairu_doggy_dblg7wv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2IzMWIzMWE5LTFkZjEtNDdlMi05NTZiLWZiNjk5MzUyNzE5YVwvZGJsZzd3di1mOWFkMmU2ZS05M2RlLTQzZmQtYTMxZC0zMDA5ODQyYTI4NzcucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
stai linistita, nu te mai agita. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeTue Apr 06, 2021 7:37 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Div_no12
Se pare ca am cam uitat de topicul asta rolling on the floor

Soo...draga jurnalule,

Azi, 6.04.2021, nu am sa iti povestesc nimic special..deoarece in viata mea nimic special nu se intampla.
In fiecare zi merg la lucru, iar apoi ma asez frumos la laptop si fac un imens NIMIC. Minunat, nu?
Starile mele, ca de obicei, alterneaza..de la fericita, la meh sau chiar trista. De ce? Datorita evenimentelor.
Tu realizezi, draga jurnalule, cum un eveniment, cat de simplu, poate schimba starea unui om atat de repede? Prin eveniment ma refer la multe lucruri...de la "moaaama, sa vezi ce s-a intamplat", la "am fost laudata/criticata de catre...".
Inca ma minunez, sincer Smile)
Oricum, nu stiu cat de des voi posta pe aici, asa ca...
Pe data viitoare kiss


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Apr 07, 2021 9:56 am

Jurnal? Cam public, dar fie.  Aproap13
Imi place ce ai scris in jurnal, insa e prea trist. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeFri Apr 23, 2021 6:59 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Div_no12
Draga jurnalule,

Azi, 23.04.2021, am avut, in sfarsit o zi linistita, fara stres.
Nu s-a intamplat nimic special in viata mea, sincer. Si nici nu se va intampla nimic.
Printre momente scurte de fericire, apar, multe de tristete si depresie.
Si, de asemenea, si mai multe momente in care ma gandesc daca ar trebui sa cer ajutorul unui psiholog. Vreau, dar nu vreau.
Simt ca ar trebui sa imi rezolv singura problemele...atat cele emotionale, cat si cele legate de somn si job.
Nu imi iese, evident rolling on the floor de ce mi-ar iesi?
Am avut parte, in ultima vreme, de mult stres, am pierdut niste lucruri importante si chestiile astea mi-au dat totul peste cap si mai tare.
Ma rog, pana azi..zi in care, in sfarsit, m-am simtit mai linistita. Nu in totalitate, dar macar partial. Sper sa se schimbe acest lucru in sensul in care sa fiu tot mai linistita.
Oricum, stiu ca, intr-o zi buna, totul va fi ok 100%.

Cu asta am sa te las, draga jurnalule.
Pe data viitoare kiss



Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Me&You
Me&You
it's my name, my identity
♔Spirit♔
*×Rubin : 1501
×Smarald : 1531
×Reputatie : 0
×Varsta : 35
×Localizare : Bistrita
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Jun 30, 2021 12:38 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Dark_orange_aesthetic_deco__f2u__by_galactic_fire_dbv5776-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTQiLCJwYXRoIjoiXC9mXC81MDJlMzJjYi03NGI3LTRlYWYtYTk0Zi1mZTcyYjQ1NzIxYTRcL2RidjU3NzYtNTkxYmM0NGQtN2JkMC00NDAwLWFlMGMtNGY1OGJmNTA1NmE4LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
hai cavte pricepi la jurnal. Ar trebuii sa imi fac si eu unul aici pe foru. 


快い浮気者 [Help],,This is reality,,[Life]私のキャンデ

Jurnal? Cam public, dar fie.  R
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeWed Jun 30, 2021 7:24 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Div_de12
@RHM Tattoo multumesc Very Happy nu am mai trecut pe aici de mult...si am zis ca o sa scriu in fiecare zi rolling on the floor

Draaaaga jurnalule,

azi, 30.06.2021, iti spun din nooou faptul ca absolut nimic interesant nu s-a intamplat de cand nu am mai scris pe aici, desi multe s-au schimbat.
S-au schimbat lucruri precum: cheful de munca, situatia la facultate si, in speciaalm faptul ca sunt o persoana stresata, mult mai deschisa si fericita.

Cheful de munca...nu il mai am din februarie, dar acum mi s-a acrit si mai mult. Imi doresc atata de mult sa schimb locul de munca, incat as merge aproape oriunde. Daaar...nu ma suna nimeni rolling on the floor o fi o problema cu CV-ul meu? Nu stiu...poate.

Situatia la facultate....s-a schimbat o data cu cheful de munca...si cu stresul de la locul de munca. Am decis sa dau disertatia in toamna pentru ca stiam ca nu am cum sa o termin..am acceptat chestia asta, in sfarsit. Oricum, nu e o pierdere mare..sau?

Da, draga jurnalule, sunt o persoana mai stresata si ma deschisa..deoarece am fost pusa obligat-fortat sa stau 2 saptamani si ceva in depozitul firmei la care lucrez...ca sa ajut cu receptiile de marfa pentru ca nu existau oameni pentru asta. A fost greu, a fost o provocare foarte mare avand in vedere faptul ca a fost fix in sesiune..dar am trecut peste cumva. Ma rog....cu certuri. Am reusit, in sfarsit, sa spun lumii ce simt, ce vreau si ce nu vreau. FINALLY!!!
Siiii da, sunt o persoana mai fericita...pentru ca tocmai s-a incheiat o alta parte groaznica din viata mea. Nu am mai plans, nu am mai fost supi-depri, am ajuns sa ma simt bine eu cu mine, singura. Cred ca e un pas foarte mare...dupa o despartire care mi-a facut inima praf.

Oricum, stiam ca la un moment dat o sa fie bine. Smile
Si cu asta te las...pe data viitoare! kiss


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeMon Oct 11, 2021 1:03 pm

Jurnal? Cam public, dar fie.  Halloween_divider_by_laraleel_dcpyxxe-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC85NzUzOGVkMi1mMDA2LTRlZDUtYWE5Zi1mMTEyMWJmM2IxZTRcL2RjcHl4eGUtMWUzNjNjYzktZTM4ZC00NzI0LTllMmYtZDM0NjU0OGFmN2JjLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Eu sper sa ai parte numai de zile bune si fericite. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Midori
Midori
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 631
×Smarald : 643
×Reputatie : 4
×Varsta : 26
×Localizare : Oradea
×Stare de spirit : azi nu.
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeThu Dec 08, 2022 11:18 am

Draga jurnalule,

Azi, 08 Decembrie 2022, mi-am amintit de jurnalul asta si am zis sa scriu si pe aici rolling on the floor

Nu am nimic despre care sa vorbesc in mod special.
Nu-mi merge minunat, dar nici rau... adica am catova (putini) prieteni pe care ma pot baza, am un loc de munca platit bine, dar care nu-mi prea place rolling on the floor si am o viata destul de basic Smile)

Anul asta (ca vad ca ultima data am scris in 2022), m-am apucat de sport, mi-am schimbat locul de munca si continui sa traduc si sa verific anime-uri pentru A-Evo.

Daca o sa mai am ceva special cu care sa ma laud, o sa scriu pe aici rolling on the floor

Sarumana Smile


Jurnal? Cam public, dar fie.  3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9
Back to top Go down
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitimeThu Dec 15, 2022 9:32 am

Jurnal? Cam public, dar fie.  Candy_stripes___deco_divider_by_thecandycoating_darvotv-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC85ODY1YTI1Yi0zZGNmLTQwNzYtYWQ2MS1iMWU3YTZhMzE5ODBcL2RhcnZvdHYtZDY2OWU0MWItOWVkNC00NTUxLThiYzUtODljMDJlNzY4NWEyLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Foarte simpatic si optimist jurnalul tau. 


Jurnal? Cam public, dar fie.  Giphy
<÷÷÷÷÷Love the ocean perfect blue÷÷÷÷¬
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Sponsored content
it's my name, my identity
*
Fiche RPG

PostSubject: Re: Jurnal? Cam public, dar fie. Jurnal? Cam public, dar fie.  Icon_minitime

Back to top Go down

Jurnal? Cam public, dar fie.

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Arta de a fi imbecil (Jurnal)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ♕Administration♕ :: Welcome! :: Jurnal-