Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Discutii fara noima
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 11:32 pm by Sharma Sanara

» Ask me
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
No user
View
Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Percent_0

Share

Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ]

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
AuthorMessage
The author of this message was banned from the forum - See the message

AuthorMessage
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 12, 2020 9:12 am

Sarah:
- Asta nu cred ca e treaba ta! I-am raspuns intepator. Trebuia sa scap de el caci acum chiar nu aveam chef de o incaierare intre fiinte supranaturale chiar daca nu stiam sigur daca realizase sau nu ca nu sunt umana, dar nici nu putea sa imi pese mai putin.


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 12, 2020 12:27 pm

Sarah:
Ma incrunt la auzul intrebari lui.
- Si ce motiv as avea sa iti spun cine sunt? Pentru mine nu conteaza ca sti toti vampiri. Din partea mea poti sa cunosti toate creaturile de pe Pamant, tot nu as vedea un motiv bun in ati spune cine sunt.
Eram mult mai precauta in ceea ce privea identitatea mea caci nu se stie niciodata cand as putea da peste cineva trimis sa imi vina de hac pentru ca nu ar fi surprinzator sa se fi aflat ca sunt pe Pamant. Pana la urma, din acest motiv luasem si gardienii cu mine, bine, inafara de Arch pe care l-am adus aici din cu totul alt motiv.


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 12, 2020 4:52 pm

Sarah:
Trecandu-mi limba peste dinti am realizat ca deja coltii imi crescusera ceea ce insemna ca si ochii imi erau de culoarea sangelui.
- Bun, atunci sper ca iti vei vedea de treburile tale si nu va mai fi nevoie sa ne intalnim.
Raspunzandu-i rapid m-am intors pentru a pleca. Trebuia sa gasesc o sursa de sange proaspat cat mai curand.


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 12, 2020 5:25 pm

Sarah:
Ii simt in continuare prezenta in spatele meu, dar il las in pace vreme de cateva strazi apropiindu-ma de un cartier rau famat unde dadeai sigur de drogati sau violatori, unul din aceasta categorie avea sa fie prada mea.
Vazand ca tot nu dispare din urma mea m-am oprit in loc brusc si, oftand adanc, m-am intors catre el.
- Ce mai vrei de ma urmaresti?


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 12:02 am

Imi trec mana prin par fiind deja exasperata. Oare chiar asa de fragila par incat toti vor sa ma protejeze.
- Sunt perfect capabila sa ma protejez si singura.


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 10:19 am

Sarah:
- Asta ar fi trebuit sa faci de la bun inceput. Degeaba ai tu intentii bune daca eu nu le vad asa.
Intradevar el parea sa nu aibă intenții rele, dar ceea ce facea el pe mine ma incurca.
De odata am simtit o rezenta intunecata apropiindu-se rapid, dar nu mi-a fost deloc greu sa imi dau seama cine era si ce avea de gand sa fac asa ca am actionat imediat punandu-ma in fata barbatului saten incrucisandu-mi mainile la piept vazand cum o entitate ca un nor negru se apropie cu viteza dar se opreste brusc in fata mea. Altul care nu intelege ca pot sa am grije si singura de mine, mai ales acum cand am iesit la vanatoare.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 12:56 pm

Deja simteam cum parul incepe sa mi se ridice din cauza nervilor, iar el tot nu inceta si incepuse sa ma invaluie in acea aura intunecata a lui.
-Armaghedon Arch! Materializeazate in clipa asta!
Tonul meu era atat de ridicat de mai aveam putin si tipam la el, dar a avut efect caci demonul m-a ascultat si si-a retras aura din jurul meu lasand ca tot acel nor negru sa se adune intr-un loc formand un barbat ce s-a materializat in fata mea, ingenunchiind.
- Re...
Anticipand ce avea sa spuna i-am acoperit imediat gura cu mana mea.
- Tu trebuia sa fi acasa! Nu sa ma urmaresti!
Uitandu-ma cu coada ochiului in spate am observat ca mai aparuse cineva, dar parea sa fie cineva cunoscut lui asa ca nu m-am deranjat sa ma bag in afla ce cauta sa apara deodata aici. Macar asa poate scapam de saten si imi piteam vedea de vanatoare, dar acum il aveam pe Arch in coada mea care stiu sigur ca vede pe oricine se apropie la o distanta de 1 metru de mine ca fiind inamic.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 4:29 pm

Arch:
Arunc rapid o privire in spatele reginei unde se aflau alte doua fiinte supranaturale. Imi erau necunoscuti la fel cum imi este nefamiliara aceasta planeta ceea ce insemna ca puteau fi posibil pericol pentru ea, mai ales daca tin cont de situatia care era in regat cand am decis sa ne refugiem aici. Stiu ca regina imi spusese ca motivul pentru care ma liase cu ea era acela de a reinvata sa ma integrez intr-o societate, dar nu puteam nega datoria ca si gardian din clipa in care i-am jurat loialitate.
- Imi cer scuze, dar asta este datoria mea si nu am de gand sa mi-o neglijez. Ii spun acesteia dupa ce si-a luat mana de la gura mea si mi-a facut semn sa ma ridic.

Sarah:
- Stiu ca asta e datoria ta, dar nu este momentul sa ti mortisi sa iti respecti codul etic. Mai important este sa inveti sa socializezi si acum nu e momentul oportun.
Incercasem sa ma mai calmez caci nervi imi agravau setea care si asa era greu de controlat.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 9:55 pm

Sarah: Oftez adanc deja nestiind cum sa ii mai explic lui Arch ca e mult prea incordat si fixat sa faca literalmente ceea ce a zis in juramantul ce mi l-a facut. El uita ca si eu sunt o luptatoare si ca nu poate sa fie mereu lipit de mine.
- Arch... Ma faci sa iti ordon sa te intorci la casa?
De data aceasta am vorbit pe un ton bland renuntand la tensiunea din voce ce o avusesem pana acum, dar nu am putut astepta raspunsul lui caci cuvintele fetei ce aparuse odata cu el imi atrasera atentia facandu-ma sa ma intorc cu fata spre cei doi, punand totodata o mana pe pieptul lui Arch pentru al opri din a inainta spre femeie stiind sigur ca si el auzise ce zisese despre mine si asta il facea sa fie din nou ostil fata de prezentele ce erau langa noi.
- Ce te face sa spui asta? Am intrebat-o pe femeie fixand-o cu privirea.


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 10:19 pm

Tipa se pare ca stia ceva despre mine, iar asta l-a facit pe Arch sa se incrunte si sa isi lase putin aura intunecata sa se imprastie in jur. Il simteam pregatit de atac, dar nu cred ca este cazul.
- Nu pot spune ca te inseli, dar am totusi cateva intrebari. De unde sti toate astea? Si de ce mi te adresezi cu alteta?
Nu puteam sa admit in fata ei ca într-adevăr sunt o regina caci nu aveam garantia ca nu este vreun asasin trimis sa imi vina de hac, desi ceva imi spunea ca nu este asta cazul.



Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 10:39 pm

Incepea sa devina din ce in ce mai suspicioasa.
- Si cine, ma rog, este aceasta prietena?
Deja nu mai incercam sa il impiedic pe Arch din a-si arata vizibil ostilitatea fata de cei din fata noastra, ba din contra, incetasem sa imi mai ascund propria aura. Ceva nu mirosea prea bine in toata treaba asta.


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sarah chan
Sarah chan
it's my name, my identity
Membru Nou
*×Rubin : 446
×Smarald : 452
×Reputatie : 0
×Varsta : 29
×Localizare : ^_^ We Love ^_^
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 11:01 pm

Arch:
De la bun inceput avusesem suspiciunile mele fata de cei din fata, dar acum sunt sigur ca ii vor raul reginei. Pe langa faptul ca stiu cine este ea, desi suntem la milioane de ani lumina de Gardania, au si o persoana ce ii poarta infatisarea. Ei nu numai ca vor sa o asasineze pe regina. Vor sa o inlocuiasca cu unul de-al lor!
- Nu voi lasa asta sa se intample!

Sarah:
Pret de cateva clipe am ramas blocata cand am vazut-o pe cea care tocmai aparuse in fata noastra. Parca m-as fi uitat intr-o oglinda, iar aura ei, prezenta ei, imi era extrem de familiara, de parca as stio de cand sunt pe lume.
Pana sa revin cu picioarele pe pamant, demonul de langa mine deja luase pozitie de atac transformandu-se intr-un lup urias creat din nor negrii, intunecati, prin care puteai zari fulgere. Transformarea lui chiar avariase usor cladirile intre care ne aflam.
- Arch, inceteaza!
I-am spus pe un ton ferm acestuia, oprindu-l din a-i ataca pe ceilalti.
- Dar... Regina, e clar ca vor sa te asasineze!
Vocea lui suna diferit in aceasta forma, iti trimitea fiori de groaza in tot corpul.
- Ceva imi spune ca situatia nu sta chiar asa, Arch, asa ca fi rabdator.


Love, not hate

Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 98878210
Back to top Go down
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content
it's my name, my identity
*
Fiche RPG

PostSubject: Re: Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ] Noaptea vanatorilor [ +18  si limbaj explicit ]  - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit ]

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 33Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: Registration :: RPG PRIORITAR-