Majestic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


majestic world of royalty
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Ask me
Love me.  Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:35 pm by Hazbin

» Discutii fara noima
Love me.  Icon_minitimeSat Mar 23, 2024 12:34 pm by Hazbin

» din 10 in 10
Love me.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 5 in 5
Love me.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:04 pm by Hazbin

» din 2 in 2
Love me.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» sa numaram pana la infinit
Love me.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 100 in 100 pana la infinit
Love me.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:03 pm by Hazbin

» din 1000 in 1000
Love me.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

» cf acum ?
Love me.  Icon_minitimeWed Dec 06, 2023 10:02 pm by Hazbin

Top posting users this month
No user
View
Love me.  Percent_0

Share

Love me.

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
SoulShadow
SoulShadow
it's my name, my identity
☆Strajeri☆
*×Rubin : 674
×Smarald : 694
×Reputatie : 2
×Varsta : 29
×Localizare : March, England
×Stare de spirit : Ok'ish
Fiche RPG

PostSubject: Love me. Love me.  Icon_minitimeFri Jan 10, 2020 7:47 pm

Nu este un fan fic, este un one shot facut acuuum multi ani, sper sa va placa si enjoy /^_^

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Parul tau negru flutura in bataia violenta a vantului, si ma face sa vreau atat de mult sa il ating, sa vreau atat de mult sa ii simt strucutura printre degetele mele micute. Fata ta ovala si ochii negrii imi lasa impreisa ca poate sa vada pana in adancurile intunecate ale sufletului meu, iar zambetul tau strengar ar fi facut orice fata sa iti cada la picioare. Esti departe de mine si oricine altcineva te-ar vedea in ceata, insa eu nu, eu iti stiu prea bine fiecare trasatura ca sa imi mai trebuiasca sa arunc o privire de aproape. Felul in care buzele ti se curbeaza ma fascineaza si ma face sa ma intreb cum ar fi daca le-as saruta? Ar fi moi si dulci? Sau dure si pasionale? Se intuneca, incepe sa ploua, nu te misti si nici eu, continui sa stau la o distanta sigura de tine privindu-te si admirandu-te. Nu stiu ce se intampla cu mine, nu stiu ce vreau, insa cand te privesc parca toate gandurile fug si ma lasa singura, doar eu, tu si restul lumii.

Picaturile reci de apa iti uda parul si ti-l lipeste de fata, te face parca si mai frumos si mor sa vin sa il dau singura din fata ochilor tai stralucitori. Mor sa te ating macar o clipa, iar tu sa imi zambesti exact asa cum faci deobicei. Totusi nu ma clintesc din locul meu desi hainele imi sunt ude si parul lipit de fata, nu te mai uiti la maini acum, privesti in departare pierdut in gandurile tale, o cuta mica iti apare intre sprancene si asta te face adorabil, de ce trebuie sa fi atat de frumos? De ce trebuie ca eu sa stau sa ma minunez si sa stiu ca nu sunt buna pentru tine? As vrea in momente ca astea sa stiu ce gandesti, ce simti, ce te doare, ce te face sa razi, dar nu pot. Felinarele din parc se sting si ramanem singuri, doar noi doi sub lumina astrului ceresc.

Luna plina parca ne vegheaza si ne este singurul martor la zbuciumul nostru sufletesc. Si totusi de ce mai stau aici? De ce mai stau in ploaie sa te privesc adancit in gandurile tale? Un urlet sfasietor sparge linistea din jur si ma face sa tresar, un caine isi plange de mila la fel ca si mine, oare si el se gandeste la aceleasi lucruri? Ce spun eu? Nu are cum. Inca esti acolo asezat pe bancuta privind luna de aceasta data, zambesti din nou iar asta ma face si pe mine sa zambesc, nu pari sa mai fi concentrat asupra unui lucru, fata ta este senina, esti mai impacat cu tine acum. Zambesc si ma intorc cu spatele, ma multumesc sa stiu ca esti fericit, atunci stiu ca treaba mea s-a incheiat. Imi las corpul sa mai simta pentru cateva secunde picaturile reci ale ploii apoi incep sa merg agale.

Stiu ca poveste asta nu are un sfarsit, "noi" nu va exista niciodata, insa e placut sa stiu ca un sentiment atat de profund m-a incercat si pe mine. Ma intorc pentru cateva secunde si nu te mai vad pe banca, ma panichez, nu stiu unde ai putea fi, nu stiu daca ai plecat definitiv sau doar ai decis sa te duci acasa. Imi plec capul si mai fac cativa pasi catre propriul apartament, ai ales sa pleci din viata mea si nu te invinovatesc, insa undeva in adancul meu as fi vrut sa am o sansa. Simt doua maini puternice pe talia mea si respir sacadat, stiu ca esti tu, as putea sa recunosc dintr-o mie fermitatea bratelor tale. Iti simt respiratia pe gatul meu si asta ma face sa tremur, oare stii ce efect ai asupra mea?

Ma intorci cu fata la tine si ma tintesti cu ochii aia ai tai atat de adanci, ma pierd si ma inrosesc nu stiu ce sa zic, picoarele imi sunt de gelatina si daca tu nu m-ai tine asi cadea cu siguranta. Deschid gura sa zic ceva, insa tu imi pui degetul pe buze si imi zambesti, simt cum ma topesc si cum sangele imi urca in obraji si mai mult.

-Nu e nevoie sa zici nimic, te iubesc.

Ochii iti stralucesc si te uiti la mine de parca acum m-ai fi vazut prima oara, nu stiu ce sa zic, sunt blocata si imi vine sa plang. Insa nu imi dai sansa oricum, buzele tale se lipesc de ale mele si simt ca urc spre cer. Sunt moi si dulci, insa in acelasi timp dure si pasionale, si totusi cine ar fi crezut ca totul se va termina asa?

Te iubesc.

Imi zic in minte, insa stiu ca o stie si tu, corpul meu o arata si nu mai este nevoie de cuvinte, cand inimile vorbesc pentru noi.
Back to top Go down
https://www.wattpad.com/user/SoulShadow
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Love me. Love me.  Icon_minitimeFri Jan 10, 2020 7:52 pm

abea aștept să citesc continuarea
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
SoulShadow
SoulShadow
it's my name, my identity
☆Strajeri☆
*×Rubin : 674
×Smarald : 694
×Reputatie : 2
×Varsta : 29
×Localizare : March, England
×Stare de spirit : Ok'ish
Fiche RPG

PostSubject: Re: Love me. Love me.  Icon_minitimeFri Jan 10, 2020 8:43 pm

nu exista o continuare.. nu avem o categorie de one shot si am postat-o aici.
este doar un mic one shot, nu un fan fic Very Happy
Dar ma bucur ca ti-a placut.
Back to top Go down
https://www.wattpad.com/user/SoulShadow
Hazbin
Hazbin
it's my name, my identity
♕ Big boss♕
*×Rubin : 4109
×Smarald : 4233
×Reputatie : 5
×Varsta : 34
×Localizare : Bucharest
×Stare de spirit : nebun
Fiche RPG

PostSubject: Re: Love me. Love me.  Icon_minitimeFri Jan 10, 2020 8:45 pm

chiar mi-a placut foarte mult si se vede ca faci asta de mult timp. Se vede după cum scrii și formulezi povestea.
Back to top Go down
https://en.hitskin.com/users/majestic-forum/288254
Sponsored content
it's my name, my identity
*
Fiche RPG

PostSubject: Re: Love me. Love me.  Icon_minitime

Back to top Go down

Love me.

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» What you love
» He was your first love, I wanna be your last (maybe +18, idk)
» Doctor Love
» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
» Vigilante Love [+18 Private SpnLover and Rogue]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Majestic Forum :: ♕Administration♕ :: Welcome! :: Fan-fiction :: One-shots-